Konrad Szczęsny 28 grudnia 2016 21:15
1/5
Kasia Warnke i Piotr Stramowski, MaRina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, śluby roku 2016
Copyright @East News/Facebook/Robert Wolański
1/5

Polski show-biznes obrodził w tym roku w spektakularne i długo wyczekiwane śluby. „Tak” powiedzieli sobie m.in. MaRina Łuczenko i Wojciech Szczęsny (maj 2016 r.), Agnieszka Szulim (obecnie Woźniak-Starak) i Piotr Woźniak-Starak (sierpień 2016 r.) oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (wrzesień 2016 r.). Natomiast w ostatni weekend lipca na ślubnym kobiercu stanęli Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Która uroczystość była najbardziej spektakularna?

 

Polecamy też: Kobiety roku 2016. Czym wyróżniły się m.in. Hanna Lis, Karolina Szostak i Małgorzata Rozenek-Majdan?

 

O sumach, jakie wydano na te wesela, krążą legendy. Pewne jest jedno: wszystkie uroczystości sprawiły, że ich bohaterowie pojawili się na pierwszych stronach gazet i media żyły niemal każdym szczegółem tych ślubów. Trudno ocenić, który wzbudził największą sensację, jednak wiadomo, że dużo mówiło się o tym Agnieszki Woźniak-Starak oraz Małgorzaty Rozenek. W kategorii „ślub w tajemnicy” wygrali zdecydowanie Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, choć po piętach deptali im MaRina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny. Przypomnijmy szczegóły tych uroczystości!

 

Polecamy też: Edyta Górniak o synu, Michał Figurski o chorobie. Najlepsze cytaty wideo z VIVY! z 2016 roku

 

 

2/5
Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko
Copyright @Instagram
2/5

MaRina Łuczenko i Wojciech Szczęsny urządzili uroczystość dla przyjaciół i znajomych w Grecji, niedaleko Aten. Wszystko utrzymywane było w tajemnicy niemal do ostatniej chwili. Później państwo młodzi umiejętnie dozowali informacje na temat ślubu w mediach: a to wrzucając zdjęcia, a to udzielając wywiadów, w których ujawniali kulisy uroczystości. Wśród gości weselnych nie zabrakło Anny Lewandowskiej. W duecie z panną młodą wystąpił natomiast zwycięzca brytyjskiego X Factora, z którym nagrała niedawno duet, czyli James Arthur. Było bajkowo, pięknie i klimatycznie. Pewne jest jedno: w maju tego roku nie było bardziej nośnego show-biznesowo tematu. Co mówili VIVIE! o swoim życiu po ślubie?

 

Wojtek: Większość pieniędzy odkładamy, bo trzeba się zabezpieczyć, kiedy już skończę piłkarską karierę. Przecież planujemy dzieci, musimy je wykształcić, wychować, stworzyć im komfortowe warunki na start.

Marina: Nie jest tak, jak piszą gazety, że my nieustannie podróżujemy, że szastamy pieniędzmi. Piłkarze mają jeden wolny miesiąc w roku i wtedy są nasze wakacje.

Wojtek: Gdyby ktoś podejrzał nasz normalny dzień w Rzymie, przekonałby się, że milionerzy – jak o mnie mówią – żyją na poziomie średniej krajowej. We Włoszech mieszkamy w małym, skromnym, starym budynku. W dwupokojowym mieszkaniu. I jest nam tam dobrze.

 

 

Czytaj też: Pocałunki, mnóstwo czułości i bajkowa sceneria. MaRina i Wojciech Szczęśni, jakich nie znacie. Wyjątkowy teledysk 

3/5
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Copyright @Robert Wolański
3/5

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub 10 września 2016 r. Parę tworzą natomiast od 2013 r. Uroczystość odbyła się w Pałacu Zdrojowym w Konstancinie. Gwiazda TVN miała na sobie tego wieczoru aż 5. kreacji! Tę najważniejszą specjalnie dla niej uszyła Ewa Minge.

Na weselu bawiło się wiele znanych z polskiego show-biznesu osobistości, m.in. Edward Miszczak, Ewa Chodakowska czy Rinke Rooyens. Państwo młodzi zebrali ponoć od gości 60 tysięcy złotych. Zdobili również wrześniową okładkę VIVY!: w wywiadzie opowiedzieli o tym, jak się poznali, jak wyglądały ich pierwsze randki oraz dlaczego zdecydowali się sformalizować związek. Przypomnijmy, że część dochodu ze sprzedaży tego numeru została przeznaczona na cele charytatywne!

 

Polecamy też: „Przykrywałem ją kocem i wywoziłem na tylnym siedzeniu”. Państwo Majdanowie o początkach miłości

4/5
Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak
Copyright @
4/5

Ślub Agnieszki Szulim (obecnie Woźniak-Starak) i Piotra Woźniaka-Staraka odbył się w ostatni weekend sierpnia 2016 r. Goście dotarli na miejsce... wyczarterowanym samolotem. Podobno do ostatniej chwili nie było wiadomo, gdzie odbędzie się uroczystość. Mimo wielu plotek i spekulacji, wybór padł na Wenecję. Siostra pana młodego, Julia, zamieściła w internecie zdjęcia z tej uroczystości. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że prezenterka TVN miała na tę okazję przygotowane aż cztery suknie. Wśród gości nie zabrakło oczywiście śmietanki towarzyskiej, w tym Nergala, Zosi Ślotały, Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka czy Piotra Kędzierskiego.

 

Polecamy też: Agnieszka Szulim: Chciałabym dać dziecko mężczyźnie, którego kocham, to będzie nasze wspólne dzieło

 

 

5/5
Kasia Warnke i Piotr Stramowski, śluby roku 2016
Copyright @East News
5/5

To była jedna z najbardziej tajemniczych uroczystości w polskim show-biznesie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się z dala od błysku fleszy na Mazurach w ostatni weekend lipca 2016 r.  Panna młoda błyszczała w sukni ślubnej projektu Gosi Baczyńskiej. Na weselu bawiła się jedynie rodzina państwa młodych oraz kilkoro przyjaciół. 

 

Polecamy też: Batman i Kobieta Kot. „Mamy namiętny związek”. Kasia Warnke i Piotr Stramowski w odważnej sesji

 

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.