Konrad Szczęsny 28 grudnia 2016 16:15
1/6
Hanna Lis, Karolina Szostak, Małgorzata Rozenek-Majdan, MaRina Łuczenko-Szczęsna, Anna Lewandowska. Podsumowanie 2016 roku
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek / Photo-shop.pl, Marlena Bielinska/MOVE, East News, Bartek Wieczorek / LAF AM
1/6

Nikt nie ma wątpliwości, że to o nich mówiło się najczęściej w mijającym roku. Dlaczego? Są piękne, utalentowane i lubiane przez ludzi. W 2016 r. w ich życiu miały miejsce przełomowe momenty, które sprawiły, że były na językach wszystkich. Czym na tak dużą uwagę zasłużyły sobie Hanna Lis, Karolina Szostak, Małgorzata Rozenek-Majdan, MaRina Łuczenko-Szczęsna i Anna Lewandowska?

 

Polecamy też: Edyta Górniak o synu, Michał Figurski o chorobie. Najlepsze cytaty wideo z VIVY! z 2016 roku

 

Dla jednych wszystko miało związek ze ślubem. Dla innych z wywróceniem dotychczasowego życia do góry nogami. Jeszcze inne przeszły spektakularną metamorfozę i zachwycały nową sylwetką na salonach. Mijający rok mogą z pewnością zaliczyć do udanych i z nadzieją patrzą w przyszłość. Za co pokochały je miliony? Dlaczego wzbudzają tak ogromne zainteresowanie? Sprawdźcie!

 

Polecamy też: Rok porażek kobiet. Dlaczego Angela Merkel, Hillary Clinton i Angelina Jolie straciły tak wiele?

 

 

2/6
Hanna Lis, Viva! sierpień 2016
Copyright @Marlena Bielinska/Move
2/6

Hanna Lis na początku 2016 r. zakończyła przygodę z dziennikarstwem politycznym. Została zwolniona z Telewizji Polskiej, wzięła udział w hitowej produkcji TVN „Azja Express” w parze z Łukaszem Jemiołem, prowadzi nowy program o tematyce kulinarno-podróżniczej „Bez Planu” na TVN Style i mówi, że nigdy nie czuła się lepiej!

 

Szczęście to zdrowie moich najbliższych i możliwość realizowania się w pracy, którą kocham i która pozwala mi zadbać o rodzinę. Projekt w TVN Style jest więc spełnieniem moich marzeń, a jedyne, czego mogę żałować, to że tak długo zwlekałam z tym, żeby odważyć się po nie sięgnąć” - podkreślała w VIVIE!.

 

Opłaciło się. Jak podkreślają internauci, udział w show pokazał zupełnie inne oblicze Hanny Lis: kobiety wyluzowanej, pogodnej i przyjacielskiej. Razem z Łukaszem Jemiołem dostarczali widzom przedniej rozrywki, bawiąc przy tym do łez.

 

Prezenterka z pewnością może zaliczyć ten rok do udanych.

 

Polecamy też: "Ksiądz Jan Kaczkowski udzielił już jej sakramentu ostatniego namaszczenia". Hanna Lis o walce o zdrowie mamy

 

 

3/6
Karolina Szostak
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
3/6

Karolina Szostak to z kolei przykład na to, jak zrzucenie zbędnych kilogramów może zaowocować zmianą wizerunku. Prezenterka Polsatu, która pozbyła się 20 kilogramów, brylowała w tym roku na salonach, zaś wszyscy zadawali sobie jedno pytanie: jak udało jej się przejść tę spektakularną metamorfozę? Okazuje się, że za wszystkim stał post doktor Dąbrowskiej. Jego celem jest usunięcie z organizmu toksyn, zaś skutkiem ubocznym może być (ale nie musi!) utrata wagi. W przypadku Karoliny Szostak sprawdził się on doskonale: prezenterka wygląda kwitnąco i... już pisze książkę o tym, jak odmienić swoje życie i  sylwetkę!

 

Polecamy też: Karolina Szostak chce pokazać, jak szybko i skutecznie stracić 20 kilogramów. Znamy szczegóły jej książki

 

 

4/6
Małgorzata Rozenek, Viva! listopad 2012
Copyright @Marlena Bielińska/Move
4/6

Choć jeszcze rok temu mało kto dawał Małgorzacie Rozenek-Majdan szanse na powrót na szczyt, ona zaskoczyła wszystkich. W 2016 r. z pewnością zyskała najwięcej: nie tylko znacząco ociepliła wizerunek, dzięki ślubowi z Radosławem Majdanem oraz udziałowi w show, który pokochały miliony Polaków, czyli „Azja Express”. Przede wszystkim udowodniła, że jest osobą naturalną, która ma do siebie dystans! Założyła również konto na portalach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego. Dzięki temu fani i media mogli zobaczyć, jaka niegdysiejsza Perfekcyjna Pani Domu jest naprawdę. Przyznać trzeba, że jej powrót do czołówki był spektakularny i śmiało można okrzyknąć go jednym z najważniejszych zwrotów w karierze w historii polskiego show-biznesu!

 

Polecamy też: O wrogach, małżeństwie i „Azja Express”. O czym jeszcze Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada w nowej VIVIE!?

5/6
Marina Szczęsna
Copyright @Eastnews
5/6

Dzięki cichemu ślubowi w Grecji z Wojciechem Szczęsnym w maju tego roku MaRina Łuczenko zyskała naprawdę wiele. Każde jej pojawienie się na salonach wywołuje spore poruszenie i niemal każdy chce wiedzieć na temat pięknej piosenkarki dosłownie wszystko. A ona umiejętnie to wykorzystuje! Nie spoczywa jednak na laurach: udało jej się spełnić marzenie i nagrać utwór z idolem, czyli Jamesem Arthurem, zwycięzcą brytyjskiego X Factora. Utwór „Let me love the lonely” zebrał świetne recenzje i wiele wskazuje na to, że jest zapowiedzią innych hitowych projektów z udziałem MaRiny Łuczenko-Szczęsnej. Trzymamy kciuki za jej dalsze poczynania!

 

Polecamy też: Świetnie wygląda, ma talent i bardzo znanego męża. Czy to wystarczy, żeby Marina Łuczenko-Szczęsna podbiła Europę?

6/6
Anna Lewandowska, VIVA!
Copyright @Bartek Wieczorek / LAF AM
6/6

Nasze zestawienie zamyka oczywiście najbardziej oczekiwana ciąża tego roku, czyli ta Anny Lewandowskiej. Wieść ogłoszona w trakcie meczu przez szczęśliwego przyszłego ojca za pomocą tzw. „cieszynki” zelektryzowała wszystkich, pojawiły się nawet głosy, że to... polskie „royal baby”. Maleństwo przyjdzie na świat prawdopodobnie w kwietniu, więc parze udało się fakt ten utrzymać w tajemnicy bardzo długo! Światło dzienne ujrzał dopiero 6 grudnia. Przyszli rodzice wydają się ciążą Ani niezwykle poruszeni, jednak nadal pozostają aktywni zawodowo.

 

Polecamy też: Przypominamy świąteczną sesję Anny i Roberta Lewandowskich. Tak mówili o miłości i rodzicielstwie

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.