O NICH SIĘ MÓWI

Czy Anna Lewandowska zdradziła płeć dziecka? Pokazała urocze buciki, które mówią naprawdę wiele…

Weronika Kostyra 15 kwietnia 2017
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Anna i Robert Lewandowscy, main topic
Fot. Instagram @Robert Lewandowski

Anna i Robert Lewandowscy w niecierpliwością oczekują na narodziny pierwszego dziecka. Obecnie przygotowują się do Świąt Wielkanocnych. Od kilku dni Anna Lewandowska publikuje przepisy na potrawy na świąteczny stół, a wczoraj  na Instagramie pokazała też zdjęcie maleńkich bucików sportowych.

Płeć dziecka Lewandowskich

Urocze zdjęcie sprawiło jednak, że fani zaczęli się zastanawiać, czy dotychczasowa plotka o płci dziecka pary jest prawdziwa. Od kilku tygodni mówiło się, że para spodziewa się córki, której dadzą na imię Klara. Tymczasem czarne i niebieskie bucki widoczne na zdjęciu zdają się nie pasować do małej dziewczynki. Czy jest to wskazówka dotycząca płci dziecka Lewandowskich, czy też przyszli rodzice nie przejmują się takimi drobiazgami jak kolor butów? Do tej pory informację o płci dziecka zatrzymywali dla siebie i wszystkie wiadomości na ten temat to jedynie spekulacje. Już niedługo poznamy odpowiedź, bo dziecko może przyjść na świat jeszcze w kwietniu!

Anna Lewandowska pokazała buciki
Fot. Instagram

Zobacz także: Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki. „Nie może zrezygnować z meczów”

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.