Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki!

„Nie może zrezygnować z meczów”

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2017 20:15
Fot. Instagram

Anna i Robert Lewandowscy już w tym miesiącu zostaną rodzicami. Żona piłkarza urodzi córkę, której para zdecydowała się nadać imię Klara. Jednak z powodu zobowiązań zawodowych napastnik Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski nie będzie mógł poświęcić dziecku tyle czasu, ile by chciał!

Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego

Według najnowszych doniesień, piłkarz nie może sobie pozwolić na długą przerwę od zobowiązań zawodowych, gdyż nadchodzące miesiące to intensywny czas zarówno dla jego klubu, jak i reprezentacji Polski.

„Kwiecień, maj i początek czerwca to dla Roberta najważniejszy czas. Nie może zrezygnować z meczów Ligi Mistrzów i zaszyć się z Anią w domu. To więcej niż pewne. Ale Ania jest zaradna i zdyscyplinowana, więc macierzyństwo jej nie przerośnie”, zdradził znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Termin porodu Anny Lewandowskiej

Ostatnio pojawiły się plotki, że Anna Lewandowska urodzi lada dzień. Niektórzy podejrzewali, że stać się to może w pierwszym tygodniu kwietnia. Inne źródła podają, że termin porodu został wyznaczony na późniejszy czas. 

Baby Shower Anny Lewandowskiej

Faktem jest, że Anna Lewandowska urządziła niedawno Baby Shower, czyli przyjęcie, które wyprawia się tuż przed narodzinami dziecka. Przyjaciele wręczają na nim przyszłej mamie prezenty, które ułatwią jej opiekę nad dzieckiem.  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.