Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego po narodzinach córki!

„Nie może zrezygnować z meczów”

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2017 20:15
Fot. Instagram

Anna i Robert Lewandowscy już w tym miesiącu zostaną rodzicami. Żona piłkarza urodzi córkę, której para zdecydowała się nadać imię Klara. Jednak z powodu zobowiązań zawodowych napastnik Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski nie będzie mógł poświęcić dziecku tyle czasu, ile by chciał!

Robert Lewandowski nie weźmie urlopu ojcowskiego

Według najnowszych doniesień, piłkarz nie może sobie pozwolić na długą przerwę od zobowiązań zawodowych, gdyż nadchodzące miesiące to intensywny czas zarówno dla jego klubu, jak i reprezentacji Polski.

„Kwiecień, maj i początek czerwca to dla Roberta najważniejszy czas. Nie może zrezygnować z meczów Ligi Mistrzów i zaszyć się z Anią w domu. To więcej niż pewne. Ale Ania jest zaradna i zdyscyplinowana, więc macierzyństwo jej nie przerośnie”, zdradził znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Termin porodu Anny Lewandowskiej

Ostatnio pojawiły się plotki, że Anna Lewandowska urodzi lada dzień. Niektórzy podejrzewali, że stać się to może w pierwszym tygodniu kwietnia. Inne źródła podają, że termin porodu został wyznaczony na późniejszy czas. 

Baby Shower Anny Lewandowskiej

Faktem jest, że Anna Lewandowska urządziła niedawno Baby Shower, czyli przyjęcie, które wyprawia się tuż przed narodzinami dziecka. Przyjaciele wręczają na nim przyszłej mamie prezenty, które ułatwią jej opiekę nad dzieckiem.  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.