O NIEJ SIĘ MÓWI

Meghan Markle jako nastolatka była zafascynowana rodziną królewską. To zdjęcie mówi wszystko!

Weronika Kostyra 3 grudnia 2017 13:50
Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry’ego to z pewnością wydarzenie tygodnia. Od kilku dni media rozpisują się o szczegółach ich związku, oświadczynach, a także o przeszłości przyszłej panny młodej. Na jaw wychodzą nowe fakty, a także zdjęcia z przed laty pokazujące zaskakujący zbieg okoliczności!

Meghan Markle była fanką rodziny królewskiej?

Zaręczyny Meghan i Harry’ego są zaskakujące w wielu powodów. Narzeczonych dzieli naprawdę wiele – ukochana księcia jest Amerykańską aktorką, jest od niego starsza, jest także Mulatką i rozwódką. Do tej pory sądzono, że konserwatywna królowa Elżbieta II nie zezwoli na ten związek. W końcu Harry od dziecka był wychowany jako następca tronu, tymczasem Meghan wiodła życie zwykłej amerykańskiej dziewczyny, która spełniła swoje marzenie i została aktorką. Jednak na pewno nie wyobrażała sobie, że pewnego dnia zostanie księżną!

Na jaw wyszło właśnie zdjęcie, na którym losy narzeczonych splotły się po raz pierwszy aż 21 lat temu. Piętnastoletnia Meghan Markle spędzała wakacje w Londynie i razem z koleżanką zrobiła sobie zdjęcie na tle pałacu Buckingham. Na pewno nie przyszło jej wtedy do głowy, że w przyszłości siedziba rodziny królewskiej zostanie niemal jej domem. Jej przyszły mąż miał wtedy zaledwie 12 lat. Przyjaciółka Meghan, Ninaki Priddy wyznała magazynowi „Daily Mail”, który opublikował zdjęcie: „Wcale nie jestem zaskoczona tym, co się stało. To tak jakby planowała to całe życie. Ona zawsze dostaje to, co chce, więc Harry zakochał się w jej grze aktorskiej. Zawsze była zafascynowana rodziną królewską. Chce zostać drugą Dianą i umiejętnie zagra tę rolę”.

Czy to przeznaczenie?

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Co stanęło im na przeszkodzie? „Meghan musi najpierw...”

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Zobacz gwiazdy w kolekcji H&M Conscious Exclusive!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magdalena Boczarska o filmowych i niefilmowych rolach życia. Mariola Bojarska-Ferenc z synem Aleksem opowiadają, jak celebrują życie i posiłki. Oszołom, obibok… Tak mówiono o Miśku Koterskim. To się zmieniło, gdy się zakochał i został ojcem.