Meghan Markle jako nastolatka była zafascynowana rodziną królewską. To zdjęcie mówi wszystko!

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

 

Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry’ego to z pewnością wydarzenie tygodnia. Od kilku dni media rozpisują się o szczegółach ich związku, oświadczynach, a także o przeszłości przyszłej panny młodej. Na jaw wychodzą nowe fakty, a także zdjęcia z przed laty pokazujące zaskakujący zbieg okoliczności!

 

POLECAMY: Ona starsza od niego, rozwódka, on do niedawna niepoprawny kobieciarz. Dlaczego zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są tak ważne? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Gabriela Czernecka

Meghan Markle była fanką rodziny królewskiej?

Zaręczyny Meghan i Harry’ego są zaskakujące w wielu powodów. Narzeczonych dzieli naprawdę wiele – ukochana księcia jest Amerykańską aktorką, jest od niego starsza, jest także Mulatką i rozwódką. Do tej pory sądzono, że konserwatywna królowa Elżbieta II nie zezwoli na ten związek. W końcu Harry od dziecka był wychowany jako następca tronu, tymczasem Meghan wiodła życie zwykłej amerykańskiej dziewczyny, która spełniła swoje marzenie i została aktorką. Jednak na pewno nie wyobrażała sobie, że pewnego dnia zostanie księżną!

 

Na jaw wyszło właśnie zdjęcie, na którym losy narzeczonych splotły się po raz pierwszy aż 21 lat temu. Piętnastoletnia Meghan Markle spędzała wakacje w Londynie i razem z koleżanką zrobiła sobie zdjęcie na tle pałacu Buckingham. Na pewno nie przyszło jej wtedy do głowy, że w przyszłości siedziba rodziny królewskiej zostanie niemal jej domem. Jej przyszły mąż miał wtedy zaledwie 12 lat. Przyjaciółka Meghan, Ninaki Priddy wyznała magazynowi „Daily Mail”, który opublikował zdjęcie: „Wcale nie jestem zaskoczona tym, co się stało. To tak jakby planowała to całe życie. Ona zawsze dostaje to, co chce, więc Harry zakochał się w jej grze aktorskiej. Zawsze była zafascynowana rodziną królewską. Chce zostać drugą Dianą i umiejętnie zagra tę rolę”.

 

Czy to przeznaczenie?

 

 

Zobacz także: Książę Harry i Meghan Markle nie mogą wziąć ślubu! Co stanęło im na przeszkodzie? „Meghan musi najpierw...”

Czy wierzysz w przeznaczenie?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE