Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC
O TYM SIĘ MÓWI!

Od randki w ciemno do romantycznych zaręczyn. Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy o swoim związku!

Gabriela Czernecka 28 listopada 2017 11:45
Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC

 

Książę Harry i Meghan Markle udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich związku i zaręczynach! Służby prasowe rodziny królewskiej w poniedziałek oficjalnie potwierdziły, że Meghan Markle zgodziła się wyjść za wnuka królowej Elżbiety II. Jak wyglądały zaręczyny? Kiedy i w jakich okolicznościach para się poznała? Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Pierwsze zdjęcia księcia Harry’ego i Meghan Markle po ogłoszeniu zaręczyn. Zobacz, jak wygląda pierścionek!

 

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ta wiadomość sprawiła, że dzień fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od razu stał się lepszy. O zaręczynach księcia Harry'ego i Meghan Markle poinformowano w poniedziałek w oficjalnym oświadczeniu: „Jego Wysokość Książę Walii ma zaszczyt poinformować o tym, że książę Harry i pani Meghan Markle się zaręczyli”, czytamy. To niezwykłe jak bardzo brytyjska rodzina królewska świetnie odnalazła się w dzisiejszych czasach. Od 1930 roku wiele się zmieniło. Przypomnijmy, że wówczas Edward VIII, wuj królowej Elżbiety II zrezygnował z tronu dla kobiety, którą kochał, a która była rozwódką. Od tego wydarzenia byliśmy świadkami wielu rozstań w brytyjskiej rodzinie królewskiej pełnych skandali. Nic dziwnego, że wreszcie postanowiono iść z duchem czasu i zaczęto stosować bardziej realne podejście do małżeństwa. Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są na to dowodem. Para wczoraj podzieliła się wczoraj ze światem dobrą nowiną. Wieczorem udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Zobacz także: To już oficjalne: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się. Poznajcie szczegóły!

 

Pierwszy wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle

Takich słów nikt się nie spodziewał. Para nie pokazywała się razem publicznie, nikt nie przypuszczał jednak, że staną się wyjątkowo romantyczną współczesną parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Podczas wywiadu żartowali, trzymali się za ręce i nie odrywali od siebie oczu! „Fakt, że zakochałem sie w Meghan tak szybko, był dla mnie jedynie potwierdzeniem, że gwiazdy nam sprzyjały. Wszystko było po prostu idealnie! Ta piękna kobieta po prostu natknęła się na mnie i wpadła do mojego życia, a ja wpadłem do niej”, mówił w wywiadzie dla BBC. Co ciekawe, para wyznała, że poznała się na... randce w ciemno, którą zaaranżowała wspólna znajoma zakochanych. Gdy Meghan Markle dowiedziała się, że spotka się z mężczyzną o imieniu Harry jedyne pytanie jakie zadała koleżance to: „Czy jest miły?”. Para nigdy wcześniej się nie spotkała. Książę Harry nigdy wcześniej o niej nie słyszał, nie oglądał jej w „W Garniturach” i jak wyznał: „Byłem pięknie zaskoczony, kiedy wszedłem do tego pokoju i ją ujrzałem”, wspomniał Harry w wywiadzie. 

 

Książę wyznał, że w Meghan Markle zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. Zaznaczył także, że księżna Diana również cieszyłaby się z ich szczęścia. „W takich dniach szczególnie mi jej brakuje. Bardzo żałuję, że nie mogę podzielić się z nią dobrą wiadomością, ale jestem przekonany, że tak naprawdę ona jest z nami”, mówił w rozmowie z BBC. 

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. youtube screen BBC

Polecamy: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

 

Książę Harry i Meghan Markle: oświadczyny

 

Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego opowiedziała w BBC o wieczorze, w którym Harry podarował jej pierścionek. Jak się okazuje, do oświadczyn Harry'ego i Meghan doszło na początku miesiąca, podczas zwykłego wieczoru w jego domu w Pałacu Kensington, kiedy wspólnie przygotowywali pieczonego kurczaka.  „To była niesamowita niespodzianka, wszystko wyszło tak słodko i naturalnie. Bardzo romantycznie. Owszem, uklęknął przede mną. A ja ledwo pozwoliłam mu skończyć oświadczyny. Krzyknęłam: „Czy mogę już powiedzieć »tak«”?”, mówiła z uśmiechem na twarzy, nie odrywając wzroku od księcia. „Spytałem, czy mogę dać Ci już pierścionek? To był bardzo miły moment. Tylko my dwoje i chyba udało mi się Ciebie zaskoczyć”, wyznał książę.

 

Meghan powiedziała, że właśnie rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. To oznacza koniec jej kariery aktorskiej, ale jak sama mówi: „nie traktuję tego jak wyrzeczenie, jak porzucanie czegoś. Patrzę na to, jak na zmianę, nowy rozdział”, wyznaje. Harry w międzyczasie zażartował, że może zacznie śpiewać, co wywołało śmiech całej ekipy na planie. NIkt nie ma wątpliwości, że książę Harry i Meghan Markle tworzą naprawdę piękną parę!

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. East News

Polecamy: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.