Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC
O TYM SIĘ MÓWI!

Od randki w ciemno do romantycznych zaręczyn. Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy o swoim związku!

Gabriela Czernecka 28 listopada 2017 11:45
Meghan Markle i książę Harry, pierwszy wywiad
Fot. Youtube screen BBC

 

Książę Harry i Meghan Markle udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich związku i zaręczynach! Służby prasowe rodziny królewskiej w poniedziałek oficjalnie potwierdziły, że Meghan Markle zgodziła się wyjść za wnuka królowej Elżbiety II. Jak wyglądały zaręczyny? Kiedy i w jakich okolicznościach para się poznała? Poznajcie szczegóły!

 

Polecamy: Pierwsze zdjęcia księcia Harry’ego i Meghan Markle po ogłoszeniu zaręczyn. Zobacz, jak wygląda pierścionek!

 

Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle

Ta wiadomość sprawiła, że dzień fanów brytyjskiej rodziny królewskiej od razu stał się lepszy. O zaręczynach księcia Harry'ego i Meghan Markle poinformowano w poniedziałek w oficjalnym oświadczeniu: „Jego Wysokość Książę Walii ma zaszczyt poinformować o tym, że książę Harry i pani Meghan Markle się zaręczyli”, czytamy. To niezwykłe jak bardzo brytyjska rodzina królewska świetnie odnalazła się w dzisiejszych czasach. Od 1930 roku wiele się zmieniło. Przypomnijmy, że wówczas Edward VIII, wuj królowej Elżbiety II zrezygnował z tronu dla kobiety, którą kochał, a która była rozwódką. Od tego wydarzenia byliśmy świadkami wielu rozstań w brytyjskiej rodzinie królewskiej pełnych skandali. Nic dziwnego, że wreszcie postanowiono iść z duchem czasu i zaczęto stosować bardziej realne podejście do małżeństwa. Zaręczyny księcia Harry'ego i Meghan Markle są na to dowodem. Para wczoraj podzieliła się wczoraj ze światem dobrą nowiną. Wieczorem udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o łączącym ich uczuciu.

Książę Harry i Meghan Markle
Fot. East News

Zobacz także: To już oficjalne: Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się. Poznajcie szczegóły!

 

Pierwszy wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle

Takich słów nikt się nie spodziewał. Para nie pokazywała się razem publicznie, nikt nie przypuszczał jednak, że staną się wyjątkowo romantyczną współczesną parą w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Podczas wywiadu żartowali, trzymali się za ręce i nie odrywali od siebie oczu! „Fakt, że zakochałem sie w Meghan tak szybko, był dla mnie jedynie potwierdzeniem, że gwiazdy nam sprzyjały. Wszystko było po prostu idealnie! Ta piękna kobieta po prostu natknęła się na mnie i wpadła do mojego życia, a ja wpadłem do niej”, mówił w wywiadzie dla BBC. Co ciekawe, para wyznała, że poznała się na... randce w ciemno, którą zaaranżowała wspólna znajoma zakochanych. Gdy Meghan Markle dowiedziała się, że spotka się z mężczyzną o imieniu Harry jedyne pytanie jakie zadała koleżance to: „Czy jest miły?”. Para nigdy wcześniej się nie spotkała. Książę Harry nigdy wcześniej o niej nie słyszał, nie oglądał jej w „W Garniturach” i jak wyznał: „Byłem pięknie zaskoczony, kiedy wszedłem do tego pokoju i ją ujrzałem”, wspomniał Harry w wywiadzie. 

 

Książę wyznał, że w Meghan Markle zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. Zaznaczył także, że księżna Diana również cieszyłaby się z ich szczęścia. „W takich dniach szczególnie mi jej brakuje. Bardzo żałuję, że nie mogę podzielić się z nią dobrą wiadomością, ale jestem przekonany, że tak naprawdę ona jest z nami”, mówił w rozmowie z BBC. 

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. youtube screen BBC

Polecamy: Meghan Markle wprowadza się do pałacu! „To najlepszy dowód na to, że się zaręczyła z Harrym”

 

Książę Harry i Meghan Markle: oświadczyny

 

Meghan Markle, narzeczona księcia Harry'ego opowiedziała w BBC o wieczorze, w którym Harry podarował jej pierścionek. Jak się okazuje, do oświadczyn Harry'ego i Meghan doszło na początku miesiąca, podczas zwykłego wieczoru w jego domu w Pałacu Kensington, kiedy wspólnie przygotowywali pieczonego kurczaka.  „To była niesamowita niespodzianka, wszystko wyszło tak słodko i naturalnie. Bardzo romantycznie. Owszem, uklęknął przede mną. A ja ledwo pozwoliłam mu skończyć oświadczyny. Krzyknęłam: „Czy mogę już powiedzieć »tak«”?”, mówiła z uśmiechem na twarzy, nie odrywając wzroku od księcia. „Spytałem, czy mogę dać Ci już pierścionek? To był bardzo miły moment. Tylko my dwoje i chyba udało mi się Ciebie zaskoczyć”, wyznał książę.

 

Meghan powiedziała, że właśnie rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. To oznacza koniec jej kariery aktorskiej, ale jak sama mówi: „nie traktuję tego jak wyrzeczenie, jak porzucanie czegoś. Patrzę na to, jak na zmianę, nowy rozdział”, wyznaje. Harry w międzyczasie zażartował, że może zacznie śpiewać, co wywołało śmiech całej ekipy na planie. NIkt nie ma wątpliwości, że książę Harry i Meghan Markle tworzą naprawdę piękną parę!

Książę Harry i Meghan Markle, zaręczyny księcia Harry'ego
Fot. East News

Polecamy: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.