O TYM SIĘ MÓWI!

Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra z mamą i teściową. Razem wyglądają jak siostry!

Gabriela Czernecka 9 października 2017 14:30
Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Mecz Polska - Czarnogóra dostarczył fanom piłki nożnej niezwykłych emocji. Na trybunach nie mogło tego dnia zabraknąć polskich WAGS, które dzielnie kibicowały piłkarzom w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018.  Zdjęciami z meczu pochwaliły się Dominika Grosicka, Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna. To właśnie najnowsze zdjęcie Mariny najbardziej zaskoczyło fanów. Dlaczego?

Polecamy: W najnowszej VIVIE! MODZIE zaglądamy do… luksusowej garderoby Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Jakie marki lubi najbardziej?

Marina Łuczenko-Szczęsna kibicuje mężowi

Podczas meczu Polska - Czarnogóra wsparcie naszym piłkarzom zapewniła silna reprezentacja kobiet. Panów dopingowały ich małżonki:  Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Agata Błaszczykowska, Marta Glik i Marina Łuczenko-Szczęsna. Tego wieczoru najciekawszymi kreacjami mogły pochwalić się żona Roberta Lewandowskiego oraz żona Wojciecha Szczęsnego. Obie zaprezentowały się w ubraniach polskiej marki Misbhv!, które szybko zachwyciły fanów. W przypadku Mariny Łuczenko-Szczęsnej to nie jedyna rzecz, jaka wzbudziła zainteresowanie internautów. Marina dodała na Instagrama wyjątkowo rodzinne zdjęcie!

Polecamy: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

Rodzinne zdjęcie Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Na meczu Polska Czarnogóra nie mogło zabraknąć Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Piosenkarka dzielnie kibicowała mężowi, Wojciechowi Szczęsnemu. Szybko okazało się, że Marina nie kibicowała sama! Towarzyszyła jej całkiem niezła "obstawa". Razem z żoną Szczęsnego z trybun dopingowały go mama Mariny, Alicja Łuczenko oraz teściowa piosenkarki, Alicja Szczęsna. Panie z zapartym tchem śledziły to, co dzieje się na boisku, a w wolnej chwili... zrobiły sobie zdjęcie. Patrząc na to zdjęcie już wiadomo, po kim piosenkarka odziedziczyła urodę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą
Fot. Instagram @marina_official

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą i tesciową
Fot. Instagram @marina_official

Marina Łuczenko z mamą

Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra
Fot. Instagram @marina_official, @marina_official, materiały prasowe

Polecamy: Nowy singiel MaRiny Łuczenko-Szczęsnej! Czy „Hiding In The Water’’ podbije światowe listy przebojów?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!