Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O NIEJ JEST GŁOŚNO

MaRina Łuczenko-Szczęsna wystąpi w programie „Agent-Gwiazdy’’?! Piosenkarka może liczyć na gwiazdorską stawkę...

Damian Duda 22 września 2017 17:30
Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

 

To jest jej czas! 21 września w serwisie muzycznym TIDAL odbyła się premiera nowego singla MaRiny Łuczenko-Szczęsnej zatytułowanego „Takin' Ya Rock Out’’. Jak donosi prasa kolorowa, artystka ma wziąć udział w jednym z najpopularniejszych programów TVN-u. A stawka, którą zaproponowano jej za jeden odcinek, jest iście gwiazdorska. Ile MaRina Łuczenko-Szczęsna zarobi za udział w trzeciej edycji programu „Agent-Gwiazdy’’? 

 

Zobacz też: Już jest nowy singiel MaRiny Łuczenko-Szczęsnej „Takin' Ya Rock Out’’! Podbije listy przebojów?

MaRina wystąpi w „Agencie’’?

Wiele na to wskazuje. Osoby powiązane z produkcją show twierdzą, że władze stacji zdecydowały o kontynuacji programu. Zarówno pierwsza, jak i druga edycja okazały się komercyjnym sukcesem. Jak donoszą informatorzy, TVN już zaczął szukać gwiazd, które pojawią się w trzecim sezonie. Jedną z nich ma być żona Wojciecha Szczęsnego. Dziennik „Fakt’’ twierdzi, że udział w „Agencie’’ mógłby poprawić wizerunek MaRiny w mediach. Serwisy internetowe nie tyle zelektryzowała informacja na temat samego udziału artystki w show, co zaoferowana jej stawka. „TVN zaproponował Marinie gwiazdorską stawkę za udział w kolejnej edycji "Agenta". Są ponoć w stanie zapłacić jej nawet 15 tysięcy złotych za jeden odcinek. Być może się zgodzi. Marina zdaje sobie sprawę, że jest uważana za dość próżną, a udział w »Agencie«może jej pomóc’’, twierdzi informator tabloidu. 

 

Garderoba Mariny Łuczenko-Szczęsnej w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. Dawid Klepadło

Problemy zdrowotne MaRiny

Artystka musiała zmierzyć się z falą hejtu. Internauci zarzucali jej, że nie nagrywa płyt, bo... już znudziło się jej bycie piosenkarką. W grudniu ubiegłego roku MaRina oraz Wojciech Szczęśni udzielili VIVIE! pierwszego — jak do tej pory jedynego — wspólnego wywiadu. W rozmowie z Krystyną Pytlakowską wokalistka opowiedziała o trudnej walce z chorobą, przez którą nie mogła wejść do studia nagraniowego. „Nie chciałam nikomu tłumaczyć, co się ze mną dzieje, dopóki nie będę wiedziała, czy odzyskam głos. A media dobrowolnie kreowały sobie mój wizerunek tak, by inni mogli myśleć o mnie najgorsze. Ludzie uwielbiają anonimowo zwracać komuś uwagę i krytykować, w szczególności ci, którzy sami niewiele więcej robią w życiu’’, powiedziała w ostrych słowach MaRina. 

 

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Garderoba Mariny Łuczenko-Szczęsnej w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. Dawid Klepadło

 

Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Zobacz też: TYLKO NAM Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła sekrety swojego stylu! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.