Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili razem w przezabawnym filmiku dla sieci komórkowej Plus. W reklamie wykorzystano najzabawniejsze cytaty Państwa Majdan z programu „Azja Express”, w którym wzięli udział w zeszłym roku. W spocie małżonkowie parodiują samych siebie.

 

POLECAMY: „Zadania, które przed nimi stawiają są ekstremalne!”. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po raz pierwszy o swoim sekretnym projekcie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko, Piotr Wojtasik

O czym jest reklama z Państwem Majdan?

Na filmiku widzimy, jak Państwo Majdan wchodzą do namiotu szamana (w tej roli Szymon Majewski). Przedstawiają się słynnym powitaniem z programu „Me is Małgorzata and he is Radosław”. W filmiku padają też inne kultowe cytaty z programu, jak chociażby „Nie mów do mnie teraz” czy „Please, mister”. Moment, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan ukradkiem sprząta oraz hasło ‚Perfekcyjny Duet” nawiązuje z kolei do prowadzonego przez nią programu „Perfekcyjna Pani Domu”, który również był emitowany w stacji TVN.

 

 

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje dystans

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan udowadnia, że ma do siebie dystans. Zanim program „Azja Express” został wyemitowany, a w telewizji pojawił się pierwszy zwiastun w produkcji, internauci obśmiali słynny cytat „He is David Beckham and me is Victoria Beckham”, który pojawił się w zwiastunie. I kiedy już wydawało się, że Małgorzata Rozenek raczej się z tego nie wykaraska, gwiazda pojawiła się na premierze programu w koszulce z zabawnym napisem „Me is Rozenek/Lady/Victoria (Niepotrzebne skreślić)”, czym zaskarbiła sobie rzesze fanów.

 

Jak brzmiały inne kultowe wypowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan?

 

Polecamy: "He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland". 9 najlepszych cytatów z Azja Express

 

Czy uważasz, że nowy projekt z Małgorzatą Rozenek Majdan i Radosławem Majdanem to dobry pomysł?