DAMIAN DUDA 20 marca 2017 11:30
1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016, main topic
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
1/6

Małgorzata Rozenek-Majdan na okładce „Playboya’’?! To marzenie niejednego mężczyzny. Mamy jednak złą wiadomość dla cichych wielbicieli gwiazdy. W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata podkreśliła, że nie zdecyduje się wystąpić w rozbieranej sesji dla kultowego pisma.

 

Zobacz też: Roznegliżowane zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało burzę. Dlaczego?

 

Naga sesja? To nie dla mnie!

W rozmowie z tabloidem gwiazda wyznała, że nie ma w planach sesji dla „Playboya’’. Jako główny powód swojej decyzji nie podała męża, Radosława Majdana, lecz synów. „Nie, w życiu! Mam dwójkę dzieci i nie wiem, jak miałabym im to wytłumaczyć’’, stwierdziła Małgorzata Rozenek-Majdan na łamach „Super Expressu’’.  Gwiazda dodała, że owszem, należy do osób próżnych, ale nie aż tak.

 

Odważne zdjęcia na Instagramie

Mimo że Małgorzata Rozenek-Majdan stanowczo podkreśliła, że nie wystąpi w sesji dla „Playboya”, internauci ostro zareagowali na jej słowa. Niektórzy zarzucili jej hipokryzje. „Przecież już się rozebrała’’, pisze jeden z internautów. „Co za różnica czy rozbiera się w „Playboyu’’,  czy na Instagramie’’, głoszą kolejne komentarze. W całej dyskusji najwięcej emocji wzbudzają zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan, którymi „dzieli” się ze swoimi fanami na Instagramie. Możemy powiedzieć wprost: są odważne!

 

Odważna sesja dla VIVY!

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie była bohaterką sesji dla VIVY! Pod koniec ubiegłego roku gwiazda pozowała przed obiektywem Marleny Bielińskiej. Sesja nie należy do najskromniejszych.

 

Niezwykła sesja dla VIVY! dostępna w naszej galerii! Jak Wam się podoba?

 

Przeczytaj też: Takich słów z ust Dody o Małgorzacie Rozenek-Majdan nikt się nie spodziewał. Piosenkarka dosadnie o gwieździe TVN

2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/6

3/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/6

4/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
4/6

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
5/6

6/6
Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
6/6

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?