Olga Figaszewska 28 lutego 2017 16:30
1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach
Copyright @m_rozenek/Instagram
1/6

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z rodziną wyjechała do Tajlandii. Fani śledzą jej relację na bieżąco. Gwiazda jednym zdjęciem wywołała burzę wśród Internautów. Dlaczego?

 

Zobacz też: „Azja Express” Malinowskiej i Janiaka.Zobacz zdjęcia popularnej pary, która wybrała się do Tajlandii

 

Prywatne „Azja Express”

Radosław Majdan i Małgorzata Roznek-Majdan obecnie przebywają na wymarzonych wakacjach. Na wyprawę wyruszyli wraz z dziećmi. Kilka dni spędzili w światowej stolicy luksusu - Dubaju. Stamtąd para udała się do Malezji by ostatecznie zakończyć podróż w Bangkoku. Po udziale w programie „Azja Express”, Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła swojego zachwytu odległym zakątkiem. Tak bardzo spodobał się jej klimat Azji podczas kręcenia programu, że postanowiła ponownie wyruszyć w znane rejony.

 

Polecamy też: Małgorzata i Radosław Majdan pochwalili się zdjęciami z wakacji. Wiemy dokąd pojechali

 

Historia jednego zdjęcia

Co podzieliło fanów gwiazdy? Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała fotografię wykonaną przez synów. Staś i Tadzio uwiecznili rodzinny wypoczynek nad hotelowym basenem. Prezenterka występuje na nim… topless. Obraz poruszył tysiące osób i wywołał burzę. Większość z nich nie szczędzi ostrych słów krytyki. Zdjęcie zostało odebrane w dużej mierze, jako nieodpowiednie i zbyt wyzywające. Wynika z tego jednoznacznie, że nagość dla społeczeństwa wciąż pozostaje tematem tabu.

 

Nie brakuje osób, którzy stają w obronie Małgorzaty Rozenek-Majdan: „Nie widzę w tym nic dziwnego jak Pani pojedzie na Fuerteventura to tam wszyscy chodzą nago niezależnie od wieku w sklepach jako pamiątki sprzedają penisy w każdym kolorze przecież nagość jest teraz wszechobecna i nie jest czymś dziwnym”, pisze jedna z internautek. „Stringi na basenie dziwne? No tak, burki teraz w modzie :/ ludzie obudźcie się !”, dodaje inna.

 

Zobacz też: Dokąd wyjechała Macademian Girl? Słynna blogerka chwali się zdjęciami z wakacji

 

Zobaczcie, jak Państwo Majdanowie wraz z dziećmi wypoczywają w Azji. Widać, że klimat bardzo im służy i w pełni wykorzystują wolny czas. Które zdjęcie wywołało takie kontrowersje?

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?