Kinga Rusin pokazała się bez makijażu w naprawdę bajkowym otoczeniu. Fani są zachwyceni!

Kinga Rusin, Viva! maj 2015
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Kinga Rusin spędza właśnie wakacje życia w Oceanii. Wyjechała razem z ukochanym, Markiem Kujawą. Para zamierza spędzić tam aż 2,5 miesiąca. Teraz, w pierwszych dniach dziennikarka cieszy się wspaniałą przyrodą i przyjaznymi ludźmi, których spotyka. Nareszcie ma czas by odpocząć, ale nie będzie to tylko leniwy relaks – prezenterka zamierza spędzać czas także aktywnie i już pochwaliła się pierwszymi podwodnymi zdjęciami zrobionymi podczas nurkowania.

 

Kinga Rusin
Fot. Instagram

 

Największe emocje i zachwyt fanów wzbudziło jednak zdjęcie Kingi Rusin bez makijażu w pięknym otoczeniu egzotycznych roślin. W komentarzach prześcigają się w komplementach:

„P. Kingo, wygląda Pani zjawiskowo”

„Ulala. Co za sceneria, co za modelka”

 

Kinga Rusin
Fot. Instagram

 

Dziennikarka wiele razy podkreślała, że urodę zawdzięcza temu, że prowadzi aktywny tryb życia i stosuje wyłącznie naturalne kosmetyki, a także zdrowej i zbilansowanej diecie. Ostatnio wyznała nawet, że jest wegetarianką. Na zdjęciach z urlopu wygląda świeżo i promiennie, a przede wszystkim naturalnie, co jest dla niej szczególnie ważne.

 

Zobacz także: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

Może Cię również zainteresować:

„Wszyscy powinni w słusznej sprawie stanąć murem. Pozwalamy ograbiać się w biały dzień”, Kinga Rusin ostro o ochronie środowiska. EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Marcin Ziółko

Czy zawsze nosisz makijaż?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE