Weronika Kostyra 8 czerwca 2017 20:15
1/8
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
1/8

Fani nieustannie zachwycają się świetną formą i młodym wyglądem Kingi Rusin. Dziennikarka jest znana z aktywności i zdrowego stylu życia, które promuje. Ostatnio zdradziła jednak pewien szczegół dotyczący swojej diety. Okazało się, że od 1,5 roku jest wegetarianką!

 

Zobacz też: „To jest choroba do końca życia’’. TYLKO U NAS Kinga Rusin po raz pierwszy o Hashimoto! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

„Półtora roku temu porzuciłam na zawsze mięso i czuję się fantastycznie.”

 

Polecamy też: Kinga Rusin wyruszyła z ukochanym do Oceanii. Czy w tej rajskiej scenerii wezmą sekretny ślub?!

 

Kinga Rusin jest wegetarianką

Wiele osób jest podejrzliwych w stosunku do diety bezmięsnej, gwiazda zapewnia jednak, że wyniki jej badań są teraz najlepsze, jakie miała w życiu. Poza tym Kinga Rusin stawia na zbilansowaną dietę. Każdy dzień rozpoczyna szklanką ciepłej wody z sokiem z cytryny. Stara się by każdy posiłek zawierał owoce i warzywa. Sięga też pełnoziarniste zboża – kasze, musli i chleb żytni na zakwasie. Gdy brakuje jej energii przeprowadza 2-3 dniowy detoks oparty na piciu oczyszczających koktajli.

 

Zobacz także: Dziś Światowy Dzień Wegetarian! Te gwiazdy są wege – weź z nich przykład!

 

Podczas biegu zorganizowanego przez jej przyjaciółkę Karolinę Ferenstein-Kraśko Kinga Rusin po raz kolejny udowodniła, że jest w doskonałej formie fizycznej. To główna tajemnica jej młodego wyglądu – dziennikarka codziennie stara się jak najwięcej ruszać. Gdy ma mało czasu jest to szybki, półgodzinny spacer, a kiedy więcej – oddaje się jednej ze swoich ulubionych dyscyplin sportowych, do których należą: jazda konna, narciarstwo, bieganie, jazda na rowerze, kitesurfing i nordic walking. Trenuje także pod okiem Ewy Chodakowskiej.

 

Uroda Kingi Rusin

Jej urodę dodatkowo podkreślają naturalne kosmetyki, wszystkie jej własnej marki Pat&Rub. Dziennikarka jak sama mówi „Nie znosi chemii” i stara się jej za wszelką cenę unikać. Właśnie dlatego nie farbuje włosów, co ostatnio zaskoczyło wieli fanów. Wszystkie te informacje Kinga Rusin opisała w swojej książce „Jak zdrowo i pięknie żyć, czyli ekoporadnik”, która ukazała się w ubiegłym roku.

 

Zobacz także: Kinga Rusin pozuje w stroju kąpielowym! Fani są zachwyceni sylwetką prezenterki i porównują ją do...

2/8
Kinga Rusin i Karolina Ferenstein Kraśko
Copyright @Instagram
2/8
3/8
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
3/8
5/8
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
5/8

Kinga Rusin ma figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka.

Zobacz także: Kinga Rusin, Marta Kuligowska, Piotr Kraśko czyli gwiazdy pobiegły na Mazurach

7/8
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
7/8
8/8
Kinga Rusin
Copyright @Instagram
8/8

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.