O NIEJ JEST GŁOŚNO

To już pewne! Wiemy, kiedy przyjdzie na świat trzecie dziecko Kim Kardashian! Ten fakt wywołuje liczne kontrowersje...

Olga Figaszewska 28 lipca 2017 06:30
Kim Kardashian, Dzieci gwiazd
Fot. Instagram Kim Kardashian

Kim Kardashian spodziewa się trzeciego dziecka?! Celebrytka zawsze mówiła o tym, że chce dużą rodzinę  i wszystko wskazuje na to, że klan Kardashianów wkrótce się powiększy!

Zobacz też: Kim Kardashian i Kanye West spodziewają się trzeciego dziecka?! Para zdecydowała się na... To duże zaskoczenie!

Zagraniczne media donoszą, że Kim Kardashian i Kanye West już za kilka miesięcy zostaną rodzicami po raz trzeci. Nie oznacza to, że to Kim urodzi maleństwo. Razem z Kanye podjęli decyzję o wynajęciu surogatki.

To surogatka urodzi trzecie dziecko Kim Kardashian

W rozmowie z Ellen DeGeneres, w 2014 roku, powiedziała: Mam kilkoro rodzeństwa i bardzo ich kocham, są moimi najlepszymi przyjaciółmi i tego samego chciałabym dla moich dzieci. Kim Kardashian nie urodzi metodą naturalną z powodu poważnych problemów zdrowotnych i kolejna ciążą mogłaby zagrozić jej życiu i zdrowiu.  Poprzednia ciąża Kim, była dotknięta schorzeniem przyrośniętego łożyska. Ponieważ za wszelką cenę chce zostać mamą po raz trzeci, Kanye uległ namowom żony i zgodził się na wynajęcie surogatki.

Jak podaje US Weekly, para rozpoczęła poszukiwania już w lipcu. W tym celu skontaktowali się z zaufaną agencją. Selekcja została przeprowadzona skrupulatnie. Surogatka, która urodzi ich dziecko musiała spełniać konkretne wymagania. W sporządzonej umowie, zawarto, że: „Musi ona przestrzegać rygorystycznych zasad, takich jak np. picie maksymalnie jednej filiżanki kawy dziennie, zakazu farbowania włosów, zakazu współżycia kilka tygodni przed, jak i po zapłodnieniu, zakazu brania gorących kąpieli etc.”, zdradził informator TMZ.

W końcu ich wybór padł na 20-letnią mieszkankę z San Diego.  Kobieta już wcześniej występowała w roli surogatki. Jak podaje US Weekly,  Kardashianie mają powody do radości! Surogatka jest już w 3 miesiącu ciąży! Oznacza to, że trzecie dziecko powitają już w styczniu 2018 roku! Według TMZ, West i Kardashian, zgodzili się zapłacić kobiecie 110 tysięcy dolarów (400 tysięcy zł). W przypadku kiedy byłaby to ciąża mnoga, dopłacą jej 5000 tysięcy dolarów za każde kolejne dziecko. W przypadku ewentualnych komplikacji  i problemów z płodnością, kobieta otrzyma dodatkowe 4 tysiące dolarów. Specjalistyczna agencja, która wzięła udział w poszukiwaniach odpowiedniej kandydatki otrzyma aż... 69 tysięcy dolarów! 

Polecamy też: Kim Kardashian pragnie trzeciego dziecka nawet kosztem małżeństwa? „Ma na tym punkcie obsesję!”

Dzieci Kim Kardasian i Kanye Westa

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 24 maja 2014 r. Para wychowuje już córkę North (3 lata) i syna Sainta (2 lata). Złośliwi twierdzą, że chęć posiadania dziecka wiąże się z próbą ratowania małżeństwa Westa i Kardashian. Dlatego Kim chwyta się wszystkich możliwości. Media donoszą, że Kanye West nie chce na razie więcej dzieci, uważa że z córką i synem ich rodzina jest pełna, a ze względu na ich problemy małżeńskie nie jest to dobry moment na staranie się o dziecko.

Zobacz także: Kim Kardashian i Kanye West są w próbnej separacji. Czy zdecydują się na rozwód?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!