Olga Figaszewska 1 września 2017 12:00
1/6
Kim Kardashian jako Cher na okładce harper's Bazaar Arabia
Copyright @Instagram
1/6

Kim Kardashian nie pozwala o sobie zapomnieć. Niedawno szokowała na nowej okładce „Interview” jako Jackie Kennedy. Zachęcona sukcesem poprzedniej sesji, tym razem została ucharakteryzowana na… Cher. Co na to jej fani?

 

Zobacz też: Kim Kardashian jako Jackie Kennedy wzbudza kontrowersje na okładce „Interview”!

 

Polecamy też: Kim Kardashian wylicytowała złoty zegarek Jackie Kennedy

 

Kim Kardashian jako Cher

 

Po okładce dla „Intervirew”, sesja Kim Kardashian dla arabskiego „Harpers Bazaar” nie jest niczym kontrowersyjnym czy zaskakującym.  Kim Karashian wyraźnie zainspirowała się stylizacjami Cher z lat 70. Wielokrotnie podkreślała, że piosenkarka jest dla niej ikoną mody. Podobno uważa Cher za „armeńską królową”. „Mam podobne korzenie rodzinne do niej. Zawsze miała niezwykły styl, mam na jej punkcie obsesję!”, zdradziła w najnowszym wywiadzie.

 

 

 


Celebrytka pozuje w długiej peruce, eleganckich błyszczących kreacjach a’la Bob Macki i dżinsach zaprojektowanych przez Khloe. Modelka perfekcyjnie odtworzyła pozy Cher przed obiektywem Mariano Vivanco! „40 lat temu Cher inspirowała i prowokowała. Podobną rolę odgrywa dziś Kim i jej zdjęcia”, wyjaśnia redaktor naczelny magazynu Louise Nichol. Fani są zachwyceni nowym wcieleniem Kim Kardashian. Wiele osób sugeruje, że obie gwiazdy wyglądają jak siostry!

 

 

Oprócz spektakularnej sesji, Kim udzieliła porywającego wywiadu, w którym po raz kolejny opowiedziała o swoich zasługach dla świata show-biznesu. Dodatkowo zdradziła, że mimo matczynych obowiązków, wciąż znajduje czas dla siebie i czuje się sexy. Pomagają jej w tym sesje zdjęciowe, takie jak ta. „Nie sądzę, że w sekundzie, w której stajesz się mamą, nie możesz już być seksowna! Jeśli jakieś seksowne sesje sprawiają, że czuje się pewniejsza, to uważam, że to w porządku. Niektórym się to nie podoba, musi być na to odpowiedni czas i miejsce. Są pewne rzeczy, które pokażę swoim dzieciom, a też takie, którymi nie będę się dzieliła. Nie mam jednak z tym problemu. Należy zachować umiar”, mówiła. Po raz kolejny opowiedziała o hejcie, którego doświadcza na co dzień: „Mam nadzieję, że to się zmieni i że ludzie przestaną być tacy negatywni. Możemy zajść o wiele dalej, jeśli będziemy wspierać się nawzajem”.

 

Zobacz, jak prezentuje się Kim Kardashian w najnowszej sesji! Zauważacie podobieństwo do Cher?

 

Polecamy też: Najnowsze zdjęcie w bikini zszokowało internautów! To koniec mitu idealnego ciała Kim Kardashian?

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.