Kim Kardashian, Kanye Westa
Fot. East News, Getty Images
ŚWIATOWE ŻYCIE

Kim Kardashian i Kanye West są w próbnej separacji. Czy zdecydują się na rozwód?

Weronika Kostyra 7 czerwca 2017 06:00
Kim Kardashian, Kanye Westa
Fot. East News, Getty Images

 

O kryzysie w związku Kim Kardashian i Kanyego Westa mówi się od pewnego czasu. Raper wyprowadził się z domu już miesiąc temu, nieoficjalnie po to, by odpocząć od swojej żony.

 

Kim Kardashian i Kanye West rozwiodą się?

Wydawało się, że trzecia rocznica ślubu, którą niedawno obchodzili, da nową nadzieję ich związkowi, ale jak się okazało, para jest obecnie w próbnej sześciotygodniowej separacji. Na razie zdecydowali o tym sami, bez decyzji sądu.

 

Jako przyczyny upadku małżeństwa podaje się wiele możliwości. Na pewno reality show rodziny Kardashianów nie działało dobrze na ich relację. Ciągła obecność kamer w domu i życie na pokaz wyprowadzały Kanyego z równowagi. Pod koniec poprzedniego roku u rapera zdiagnozowano depresję. Kroplą, która przelała czarę goryczy, był podobno zeszłoroczny skandal wywołany przez zdjęcia Kim z plaży w Meksyku, na których widać jej cellulit. Stwierdził, że to zniszczyło idealny wizerunek ich rodziny.

 

vvKanye West, Saint West, North West
Fot. East News

 

Czy dojdzie do rozwodu? Osoby z ich otoczenia mówią, że szanse na odbudowę relacji są naprawdę niewielkie, mimo że mają dwoje dzieci. Byłby to trzeci rozwód w życiu Kim. Celebrytka była wcześniej żoną Damona Thomasa i Krisa Humphriesa.

 

Zobacz także: Najbardziej stylowa para showbiznesu? Kim Kardashian i Kanye West mają powód do świętowania! Jaki?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.