O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Lopez kończy 48 lat. EKSKLUZYWNE VIDEO

Katarzyna Piątkowska 24 lipca 2017 15:30

Jest pierwszą latynoską aktorką, która dostała za rolę milion dolarów i najlepiej zarabiającą latynoską aktorką w Hollywood. Jej życie mogłoby być kanwą scenariusza, bo jedna z ulubionych amerykańskich artystek, Jennifer Lopez ma na koncie nawet udział w strzelaninie. Nie wspominając o trzech mężach i rozstaniu z Benem Affleckiem na kilka godzin przed ślubem.

Mężowie Jennifer

Jej pierwszy mąż Ojani Noa był kelnerem, drugi Chris Judd tancerzem, a ostatni Marc Anthony piosenkarzem. Ale to nie oni dostarczali jej najwięcej emocji, choć z Markiem Anthonym ma dwoje dzieci, dziewięcioletnie dzisiaj bliźnięta Emmę i Maximilliana.
Prawdziwe emocje dostarczyli jej Puff Diddy i Ben Affleck.

Zobacz też: Ikona seksu. Jaki jest sekret Jennifer Lopez na perfekcyjną sylwetkę? Oto 9 gorących zdjęć gwiazdy

Ukochani z piekła rodem

Z raperem i producentem muzycznym związana była ponad dwa lata. Ich związek przeszedł do historii po tym, jak podobno rozpętali strzelaninę z grupą fanów konkurencyjnego muzyka. Jennifer została oczyszczona z zarzutów, ale epizod z aresztowaniem spowodował, że zerwała z ukochanym. Podobno Puff Diddy do dzisiaj nie może się z tym pogodzić. Tuż po rozstaniu napisał dwie piosenki, w których błaga J.Lo o powrót i wyznaje jej miłość, a gdy artystka rozstała się z którymś z kolejnych partnerów wysłał jej brylantową kolię z nadzieją, że do niego wróci.


Związek z Benem Affleckiem również nie zakończył się tak jak Jennifer Lopez chciała. Choć nosiła na palcu zaręczynowy pierścionek wart półtora miliona dolarów, choć zaplanowany był wspaniały ślub para rozstała się na kilka godzin przed ceremonią.

Zawodowe sukcesy

Choć życie prywatne Jennifer to ciągłe zloty i upadki życie zawodowe obfituje w sukcesy. Jennifer nagrała osiem płyt, które rozeszły się w blisko 75 milionach egzemplarzy, zagrała w kilkunastu filmach, a za rolę w „Selenie” nominowana była do Złotego Globu.W 2011 roku magazyn People uznał ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dzisiaj kobieta orkiestra (jest piosenkarką, aktorką, tancerką, projektantką, bizneswoman i producentką) kończy 48 lat.

Zobacz także: Dzieci Jennifer Lopez mają już 9 lat, a dumna mama często pokazuje ich zdjęcia. Zobacz jak wyrosły!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!