URODZINY GWIAZD

Alkoholik, prowokator, miłośnik gejów. Daniel Radcliffe kończy 31 lat!

Filmowy Harry Potter od zawsze szokował szczerością

Konrad Szczęsny 23 lipca 2020 16:45

Dorastał na oczach całego świata. Po raz pierwszy w serii o czarodzieju pojawił się, gdy miał zaledwie 12 lat. Daniel Radcliffe szybko zyskał ogromne zainteresowanie mediów, mimo że krytycy wypowiadali się negatywnie o jego aktorskich umiejętnościach. Dziś filmowy Harry Potter kończy 31 lat! Czym zyskał uznanie widzów i jak przełamywał w wywiadach społeczne tabu?

Daniel Radcliffe: kariera, kontrowersje i alkoholizm

Na temat tego, jak zachowywał się na planie, powstało wiele legend. Według doniesień prasy kazał wiązać sobie buty innym współpracownikom, palił na planie paczkę papierosów dziennie i przychodził nań pijany. Niestety, te ostatnie doniesienia potwierdził sam w 2011 roku. „Mam typową osobowość osoby, która natychmiast się uzależnia. To duży problem. Ze mną było bardzo źle. Nie będę wchodził w szczegóły, ale piłem codziennie. Całymi nocami chlałem, a potem przychodziłem pijany do pracy”, zwierzył się. Zaznaczył jednak, że nigdy nie pił na planie zdjęciowym.

Daniel Radcliffe o seksie, gejach i pierwszym razie

Daniel Radcliffe słynie z tego, że w wywiadach nie ma dla niego tematów tabu. Tak było wtedy, gdy ujawnił, że nie ma nic przeciwko temu, że przedstawicielki płci pięknej decydują się na seks z nim tylko ze względu na popularność.

„Nie przeszkadza mi to, że dziewczyny idą ze mną do łóżka dlatego, że jestem sławny. Mam 17 lat. Mam to gdzieś”, zadeklarował w 2007 roku.

Nie miał również oporów, żeby opowiedzieć o utracie dziewictwa. Miało to miejsce, gdy ukończył 16 lat.

„Starsza i świadoma partnerka pozwoliła mi poznać swoje ciało i nauczyć się wszystkich podstawowych zasad seksu. Nasz romans był krótki, ale bardzo namiętny. Gdy wygasło pożądanie, zostaliśmy przyjaciółmi”, zdradził.

W jednym z wywiadów wyznał, że w ogóle preferuje zbliżenia z kobietami starszymi od siebie.

„Większość moich dziewczyn jest poważniejsza i ma sporo ponad 20 lat. Podniecają mnie tylko znacznie starsze kobiety”

Słynie także z ogromnej tolerancji i szacunku do środowisk LGBTQ. Deklaruje się również jako feminista

„Wychowywałem się wśród homoseksualistów całe życie . Często zachowuję się jak jeden z nich, a ludzie myślą, że wolę facetów. Moi znajomi mówią mi, co czytają w internecie. Ponoć mam twarz jak gej. Nie mam zielonego pojęcia, co to znaczy. W ogóle mi to nie przeszkadza”, zapewniał.

„Gardzę homofobami. Takie podejście do innych ludzi jest obrzydliwe, zwierzęce i po prostu głupie. Wychowywałem się wśród osób homoseksualnych. Byłem jedyną osobą w mojej klasie, która miała styczność z lesbijkami i gejami”  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.