Barbara Kurdej-Szatan milionerką? „Nie narzekam na zarobki…”

Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

 

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani kochają ja za skromność, naturalność i brak kontrowersji w życiu prywatnym. W ostatnim rankingu na „najcenniejszą gwiazdę” magazynu „Forbes” zajęła czwarte miejsce. Nic dziwnego, publiczność ją uwielbia.

 

POLECAMY: Piotr Stramowski w nowej komedii romantycznej! „Narzeczony na niby” wkrótce w kinach! Zobacz kulisy powstawania filmu. VIDEO

Źródło: materiały prasowe

Barbara Kurdej-Szatan zarabia miliony?

Aktorka gra w serialu „M jak miłość” i nowym „W rytmie serca”, będzie prowadzić trzy programy telewizyjne i regularnie pojawia się w reklamach. Do tego przygotowuje się do premiery musicalu „Chicago”, w którym wcieli się w rolę Roxie Hart (w wersji filmowej grała ją Renée Zellweger). Według wyliczeń „Flesza” aktorka może zarabiać rocznie aż 500 tysięcy złotych! Czy już jest milionerką? W magazynie „Flesz” skomentowała te doniesienia:

 

„Spłacam dwa kredyty i choć nie narzekam na zarobki, milionerką nie jestem. Wysokie miejsce w rankingu „Forbesa” wynika może właśnie stąd, że zawsze słucham serca. Warto mówić, co się myśli, nawet wbrew krytyce”.

 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne zdjęcie w samej bieliźnie! Co na to fani?

Czy jesteś fanem Barbary Kurdej-Szatan?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE