Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2017 14:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z Telewizji Polskiej i przejdzie do Polsatu? Takie plotki pojawiły się w związku z tym, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym serialu „W rytmie serca” konkurencyjnej stacji. Jaka jest prawda? Mamy komentarz aktorki!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP i przejściu do Polsatu

Rola Barbary Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, który na antenie Polsatu pojawi się jesienią, dla niektórych mediów i internautów oznacza koniec kariery aktorki w Telewizji Polskiej i tym samym przejście do konkurencji. Jaka jest prawda?

To po prostu dodatkowy projekt, który nie stoi w sprzeczności z tymi realizowanymi dla TVP. Produkcja serialu dogadywała się z telewizjami, w której z nich będzie on emitowany. Ja tam „tylko gram” :) – wyjaśniła nam Barbara Kurdej-Szatan.

Wszystko wskazuje zatem na to, że pojawi się i w nowym sezonie „The Voice of Poland”, i „Kocham Cię, Polsko!” oraz właśnie w serialu „W rytmie serca”

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Serial „W rytmie serca” - data emisji, aktorzy, fabuła

Akcja serialu „W rytmie serca” rozgrywać się będzie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Do głównych ról zaangażowani zostali właśnie Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki. Ten ostatni wcieli się w pochodzącego z tej miejscowości chirurga dr. Adama Żmudę, który zrezygnował z pracy w prestiżowym szpitalu, dołączył do organizacji „Lekarze bez granic” i w związku z tym ma zamiar wyjechać na misję do Afryki, by leczyć najuboższych. Wszystko komplikuje się, gdy tuż przed podróżą wraca do rodzinnego miasta i nieoczekiwanie zaczyna odkrywać kolejne sekrety i tajemnice jego mieszkańców. Reżyserem obrazu został Piotr Wereśniak, z kolei za produkcję odpowiada doskonale znany widzom choćby z serialu „M jak miłość” Tadeusz Lampka.

Zobacz: Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć drugiego dziecka? Przez boreliozę!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.