Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2017 14:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z Telewizji Polskiej i przejdzie do Polsatu? Takie plotki pojawiły się w związku z tym, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym serialu „W rytmie serca” konkurencyjnej stacji. Jaka jest prawda? Mamy komentarz aktorki!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP i przejściu do Polsatu

Rola Barbary Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, który na antenie Polsatu pojawi się jesienią, dla niektórych mediów i internautów oznacza koniec kariery aktorki w Telewizji Polskiej i tym samym przejście do konkurencji. Jaka jest prawda?

To po prostu dodatkowy projekt, który nie stoi w sprzeczności z tymi realizowanymi dla TVP. Produkcja serialu dogadywała się z telewizjami, w której z nich będzie on emitowany. Ja tam „tylko gram” :) – wyjaśniła nam Barbara Kurdej-Szatan.

Wszystko wskazuje zatem na to, że pojawi się i w nowym sezonie „The Voice of Poland”, i „Kocham Cię, Polsko!” oraz właśnie w serialu „W rytmie serca”

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Serial „W rytmie serca” - data emisji, aktorzy, fabuła

Akcja serialu „W rytmie serca” rozgrywać się będzie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Do głównych ról zaangażowani zostali właśnie Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki. Ten ostatni wcieli się w pochodzącego z tej miejscowości chirurga dr. Adama Żmudę, który zrezygnował z pracy w prestiżowym szpitalu, dołączył do organizacji „Lekarze bez granic” i w związku z tym ma zamiar wyjechać na misję do Afryki, by leczyć najuboższych. Wszystko komplikuje się, gdy tuż przed podróżą wraca do rodzinnego miasta i nieoczekiwanie zaczyna odkrywać kolejne sekrety i tajemnice jego mieszkańców. Reżyserem obrazu został Piotr Wereśniak, z kolei za produkcję odpowiada doskonale znany widzom choćby z serialu „M jak miłość” Tadeusz Lampka.

Zobacz: Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć drugiego dziecka? Przez boreliozę!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.