Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2017 14:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z Telewizji Polskiej i przejdzie do Polsatu? Takie plotki pojawiły się w związku z tym, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym serialu „W rytmie serca” konkurencyjnej stacji. Jaka jest prawda? Mamy komentarz aktorki!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP i przejściu do Polsatu

Rola Barbary Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, który na antenie Polsatu pojawi się jesienią, dla niektórych mediów i internautów oznacza koniec kariery aktorki w Telewizji Polskiej i tym samym przejście do konkurencji. Jaka jest prawda?

To po prostu dodatkowy projekt, który nie stoi w sprzeczności z tymi realizowanymi dla TVP. Produkcja serialu dogadywała się z telewizjami, w której z nich będzie on emitowany. Ja tam „tylko gram” :) – wyjaśniła nam Barbara Kurdej-Szatan.

Wszystko wskazuje zatem na to, że pojawi się i w nowym sezonie „The Voice of Poland”, i „Kocham Cię, Polsko!” oraz właśnie w serialu „W rytmie serca”

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Serial „W rytmie serca” - data emisji, aktorzy, fabuła

Akcja serialu „W rytmie serca” rozgrywać się będzie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Do głównych ról zaangażowani zostali właśnie Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki. Ten ostatni wcieli się w pochodzącego z tej miejscowości chirurga dr. Adama Żmudę, który zrezygnował z pracy w prestiżowym szpitalu, dołączył do organizacji „Lekarze bez granic” i w związku z tym ma zamiar wyjechać na misję do Afryki, by leczyć najuboższych. Wszystko komplikuje się, gdy tuż przed podróżą wraca do rodzinnego miasta i nieoczekiwanie zaczyna odkrywać kolejne sekrety i tajemnice jego mieszkańców. Reżyserem obrazu został Piotr Wereśniak, z kolei za produkcję odpowiada doskonale znany widzom choćby z serialu „M jak miłość” Tadeusz Lampka.

Zobacz: Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć drugiego dziecka? Przez boreliozę!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.