Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i przejdzie do Polsatu? Mamy wypowiedź aktorki!

Konrad Szczęsny 1 sierpnia 2017 14:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! luty 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z Telewizji Polskiej i przejdzie do Polsatu? Takie plotki pojawiły się w związku z tym, że aktorka zagra jedną z głównych ról w nowym serialu „W rytmie serca” konkurencyjnej stacji. Jaka jest prawda? Mamy komentarz aktorki!

Polecamy też: TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP i przejściu do Polsatu

Rola Barbary Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, który na antenie Polsatu pojawi się jesienią, dla niektórych mediów i internautów oznacza koniec kariery aktorki w Telewizji Polskiej i tym samym przejście do konkurencji. Jaka jest prawda?

To po prostu dodatkowy projekt, który nie stoi w sprzeczności z tymi realizowanymi dla TVP. Produkcja serialu dogadywała się z telewizjami, w której z nich będzie on emitowany. Ja tam „tylko gram” :) – wyjaśniła nam Barbara Kurdej-Szatan.

Wszystko wskazuje zatem na to, że pojawi się i w nowym sezonie „The Voice of Poland”, i „Kocham Cię, Polsko!” oraz właśnie w serialu „W rytmie serca”

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

Serial „W rytmie serca” - data emisji, aktorzy, fabuła

Akcja serialu „W rytmie serca” rozgrywać się będzie w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Do głównych ról zaangażowani zostali właśnie Barbara Kurdej-Szatan oraz Mateusz Damięcki. Ten ostatni wcieli się w pochodzącego z tej miejscowości chirurga dr. Adama Żmudę, który zrezygnował z pracy w prestiżowym szpitalu, dołączył do organizacji „Lekarze bez granic” i w związku z tym ma zamiar wyjechać na misję do Afryki, by leczyć najuboższych. Wszystko komplikuje się, gdy tuż przed podróżą wraca do rodzinnego miasta i nieoczekiwanie zaczyna odkrywać kolejne sekrety i tajemnice jego mieszkańców. Reżyserem obrazu został Piotr Wereśniak, z kolei za produkcję odpowiada doskonale znany widzom choćby z serialu „M jak miłość” Tadeusz Lampka.

Zobacz: Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć drugiego dziecka? Przez boreliozę!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.