Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
NOWY NUMER VIVY!

Nie możemy mieć drugiego dziecka! Barbara Kurdej-Szatan TYLKO NAM opowiedziała szczerze o swojej chorobie

20 kwietnia 2017 07:30
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Największa sława i bogactwo nie chronią przed problemami. Przekonała się o tym słynna para aktorów i wokalistów, Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż, Rafał Szatan. W najnowszym dwutygodniku VIVA! zdradzają, dlaczego nie mogą mieć więcej dzieci. Wiąże się to z tajemniczą chorobą, na jaką zapadła aktorka.

Na co choruje Barbary Kurdej-Szatan?

Nagle na skórze aktorki zaczęły pojawiać tajemnicze zaczerwienia, bolały ją mięśnie. Lekarze nie wiedzieli, co to jest. Sama odnalazła w internecie informacje opisujące takie objawy. Zrobiła badanie krwi i okazało się, że jest chora na boreliozę. Dowiedziała się o tym w pracy!

Dowiedziałam się, że jestem chora, gdy byłam na planie reklamy Play’a. Sprawdziłam wyniki badania krwi w internecie i byłam w szoku. Zaczęłam płakać, wyszłam z hali. Zaczęli mnie wołać, że trzeba kręcić. Musiałam się szybko uspokoić i szczerzyć do kamery.

Od tamtej pory przeszła wiele, żeby wrócić do zdrowia. Przez pięć tygodni codziennie brała pięć antybiotyków dziennie! Jakie było jej rozczarowanie, gdy okazało się, że kuracja nie zwalczyła bakterii! Po pół roku wróciły objawy i bóle. Na szczęście znalazła w Gdyni dietetyczkę, która bardzo jej pomogła. Teraz bardzo pilnuje diety i ma nadzieję na wyzdrowienie.

Staram się nie jeść pszenicy, cukru i nabiału, bo to pożywka dla bakterii i grzybów. Leczę się prądami – mówi aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan tęskni za dzieckiem!

Dziecko słynnej pary, Hania, ma już pięć lat. Rodzice wychowują ją z miłością. Najbardziej lubią wspólne, rodzinne dni. Ale tęsknią już za drugim dzieckiem. Niestety, na przeszkodzie tym planom stoi choroba!

Barbara: Bardzo chcemy drugie. Ale ja się jeszcze leczę. A z boreliozą nie można zachodzić w ciążę. Więc na razie sobie odpuściliśmy. Miałam plan, że jak Hania będzie miała pięć lat, to będziemy mieli drugie. Moja siostra urodziła drugie dziecko, gdy pierwsze miało siedem lat. I też jest fajnie, starsza bardzo pomaga. Widocznie jeszcze trzeba poczekać.

O innych tajemnicach słynnej pary, Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana przeczytasz w najnowszym dwutygodniku VIVA!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?