Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP i nie poprowadzi „The Voice of Poland”? Mamy komentarz aktorki!

Konrad Szczęsny 28 lipca 2017 15:00
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Media obiegła ostatnio sensacyjna wiadomość, że nad Barbarą Kurdej-Szatan zebrały się czarne chmury i zostanie zwolniona z TVP za niepoprawne politycznie posty na Instagramie. Włodarze stacji już mieli wykreślić ją z grafiku prowadzących program „The Voice of Poland”, nic nie wskazywało także na to, że utrzyma pozycję współprowadzącej „Kocham Cię, Polsko!”. Jaka jest prawda? Aktorka zdradziła tylko nam!

 

Polecamy też: „Byłam w szoku. Zaczęłam płakać”. Barbara Kurdej-Szatan mówi o swojej chorobie. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Barbara Kurdej-Szatan straci pracę w TVP?

 

Wszystko za sprawą postów, które Barbara Kurdej-Szatan zamieściła jakiś czas temu na Instagramie, a które był jej komentarzem odnośnie do sytuacji politycznej w Polsce. 

 

Pamiętam, kiedy Saszka dołączył do mojej grupy na drugim roku PWST w Krakowie ... był szczęśliwy, że udało mu się przenieść do wolnego kraju. Sasza jest świetnym człowiekiem, mądrym i do tego bardzo zdolnym. Przeczytajcie co ma do powiedzenia...”, napisała i zamieściła wymowne zdjęcie.

 

 

Wzięła również udział w protestach i domagała się weta ustawy o sądach.

 

Chcemy veta !!! Wolne sądy !!! #Wolność #równość #demokracja !!!!!!

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

To nie spodobało się podobno dyrekcji Telewizji Polskiej, która – według medialnych doniesień – miała nie przedłużyć kontraktu z aktorką na prowadzenie dwóch programów rozrywkowych.

 

„Mówi się, że odsunięcie aktorki może być spowodowane jej niedawnym udziałem w proteście przeciwników obecnej władzy i przyjęciem przez nią oferty występu w nowym serialu konkurencyjnego Polsatu”, twierdził „Fakt”.

 

Zobacz: Dlaczego Barbara Kurdej-Szatan nie może mieć drugiego dziecka? Przez boreliozę!

 

Barbara Kurdej-Szatan o utracie pracy w TVP

 

Skontaktowaliśmy się z Barbarą Kurdej-Szatan, która zdradziła nam, ile prawdy jest w medialnych doniesieniach.

 

Nic o tym nie wiem, żadnych tego typu informacji nie otrzymałam :) Są to raczej domysły „Faktu” – powiedziała w rozmowie z viva.pl aktorka.

 

Polecamy też: O rozbieranej sesji, pieniądzach i pierwszych randkach z mężem. Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła u Kuby Wojewódzkiego!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.