Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się wyjątkowymi fotografiami z siostrą!

Poznajcie bliżej Kasię Kurdej-Manię

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 18:06

Siostra Barbary Kurdej-Szatan podbija Instagram! Katarzyna Kurdej-Mania podobnie jak jej młodsza o pięć lat siostra, jest aktorką. Choć między dziewczynami nie ma zbyt dużej różnicy wieku, to na pierwszy rzut oka wyglądają kompletnie inaczej. Barbara jest blondynką, a Katarzyna ma rude włosy. Widząc je na ulicy nikt nie pomyślałby, że są siostrami. Basię i Kasię łączą je jednak nie tylko geny, ale i wspólna pasja. Kim jest Kasia Kurdej-Mania? Poznajcie bliżej siostrę Barbary Kurdej-Szatan!

Katarzyna Kurdej-Mania - kim jest siostra Barbary Kurdej-Szatan?

Katarzyna Kurdej-Mania  to starsza o pięć lat siostra Basi Kurdej-Szatan. Podobnie jak prowadząca Voice of Poland, Kasia również zajmuje się aktorstwem. Jej talent mieliśmy okazje podziwiać m.in. w Lalce, Chłopach, Lokatorach czy Sąsiadach. Choć na pierwszy rzut oka nie są do siebie podobne (jedna jest blondynką, a druga ma rude włosy), to wiele je łączy. Przede wszystkim mają identyczne poczucie humoru, świetnie czują się w swoim towarzystwie, co widać na każdych ich wspólnych zdjęciach. 

Niedawno razem wyjechały do Rzymu, gdzie spędziły udane wakacje. Basia Kurdej-Szatan o siostrze zawsze wypowiada się w samych superlatywach i nigdy nie szczędzi jej komplementów. W wywiadzie dla VIVY! przyznała, że jej siostra ma... ładne nogi! 

„Ma te ładniejsze w rodzinie. I świetnie pisze. Po dziadku odziedziczyła talent pisarski. Pisze, ale chowa do szuflady. Choć ostatnio zaczęła zamieszczać teksty w gazecie w Trójmieście. Mój dziadek, Bogumił  Wyszomirski, był poetą, pisarzem i dziennikarzem. Pracował w radiu w Opolu. Był też żołnierzem AK. Ale zmarł bardzo szybko, gdy moja mama miała pięć lat. Siostra odziedziczyła po nim talent. I ładne nogi po tacie.”, wyznała. Swoją wypowiedź szybko dokończyła w zabawny sposób: „Za to ja zawsze miałam lepsze cycki”.

Kasia Kurdej-Mania podobnie jak siostra, ma talent nie tylko aktorski, ale i muzyczny. Ukończyła Studium Wokalno-Aktorskiego przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Co ciekawe, m.in. podczas festiwali w Opolu i Sopocie, gdzie śpiewała w chórkach Ryszarda Rynkowskiego czy Mariki!

Zobaczcie w naszej galerii, jak wygląda siostra Barbary Kurdej-Szatan, Kasia Kurdej-Mania. Widzicie podobieństwo? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.