Barbara Kurdej-Szatan, Basia Kurdej-Szatan z mamą i córką, Viva! 8/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
Z ŻYCIA GWIAZD

Barbara Kurdej-Szatan w odważnej ciążowej sesji. Zdjęcia wykonała jej... siostra

Aktorka zafundowała sobie piękną pamiątkę!

Gabriela Czernecka 6 maja 2020 13:23
Barbara Kurdej-Szatan, Basia Kurdej-Szatan z mamą i córką, Viva! 8/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży. Aktorka spodziewa się dziecka, co długo utrzymywała w tajemnicy. „Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie”, mówiła w wywiadzie dla Plejady.pl. Dziś, gdy już najtrudniejszy czas za nią, Basia Kurdej-Szatan cieszy się błogosławionym stanem. Właśnie na swoim Instagramie opublikowała piękną, ciążową sesję. 

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży sesja zdjęciowa

Plotki o ciąży Basi Kurdej-Szatan co jakiś czas pojawiały się w mediach. Aktorka otwarcie mówiła, że wraz z mężem, Rafałem Szatanem starają się o dziecko, ale nie chcą niczego przyspieszać. W ostatnim czasie gwiazda rzadko pojawiała się publicznie, a czas domowej kwarantanny zapewnił jej prywatność. W końcu Basia Kurdej-Szatan postanowiła przerwać milczenie i za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że spodziewa się dziecka. „Było za wcześnie by to ogłaszać. Byłam wówczas w drugim miesiącu ciąży i w dużym stresie, obawiałam się o to, czy wszystko będzie dobrze. Wiele moich koleżanek poroniło, słyszałam też o wielu takich przypadkach. Uznałam, że jest to jeszcze niepewny czas i nie należy się chwalić, tym bardziej publicznie. Gdyby coś nie wyszło, musiałabym się tłumaczyć całej Polsce, odpowiadać na pytania i przede wszystkim czytać o tym. To by było okropne, więc wolałam trzymać tę informację dla siebie, a potem zaczęła się epidemia i tak naprawdę nie musiałam się nigdzie pokazywać”, wyznała Basia Kurdej-Szatan w rozmowie z Plejadą.pl.

Aktorka zapewniła jednak, że czuje się dobrze, a córka Hania już nie może się doczekać rodzeństwa: „Dobrze się czuję, z dzidziusiem wszystko w porządku, więc stwierdziliśmy, że nie będziemy się dłużej ukrywać i cieszę się, że mogłam się podzielić z fanami tą nowiną”, powiedziała. Jak na razie nie wiadomo, czy Basia Kurdej-Szatan urodzi chłopca czy dziewczynkę. Aktorka zdradziła jednak, że zna już płeć dziecka, jednak chce dozować informacje na ten temat. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń, a tymczasem młoda mama podzieliła się w sieci pięknymi ciążowymi fotografiami. Te wykonała jej siostra Kasia. Gwiazda odważnie prezentuje na zdjęciach ciążowe krągłości. Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.