Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Barbara Kurdej-Szatan pokazała odważne zdjęcie w samej bieliźnie! Co na to fani?

Weronika Kostyra 15 sierpnia 2017 17:00
Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, okładka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

 

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej lubianych polskich aktorek. Fani uwielbiają jej poczucie humoru i nazywają „najpiękniejszą polską blondynką”. Gwiazda dba jednak o prywatność i rzadko porusza osobiste tematy, nie publikuje też zdjęć niezwiązanych z pracą. Dlatego jej ostatni wpis tak bardzo wszystkich zaskoczył!


Odważne zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała czarno-białe zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie. Fani zaczęli się zastanawiać, dlaczego skromna aktorka zdecydowała się na ten krok. Okazało się jednak, że bierze ona udział w akcji „Black and white beauty”, która ma pokazać prawdziwe, naturalne piękno kobiet bez makijażu czy retuszu. Blondwłosa aktorka jest zatem idealną kandydatką. Przy okazji zaprezentowała również swoją perfekcyjną sylwetkę. Nic dziwnego – gwiazda prowadzi zdrowy styl życia  i uwielbia ruch. Trudno uwierzyć, że pięć lat temu urodziła córeczkę Hanię!

 

Fani o zdjęciu Barbary Kurdej-Szatan w bieliźnie

Fani są zachwyceni takim wcieleniem swojej idolki. W komentarzach pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów i słów uznania:

 

„Idealna, najpiękniejsza, doskonała w każdym calu”

„Trzy słowa;) pięknie, naturalnie, zmysłowo ;)”

„Śliczna seksowna ociekająca seksem i swoją naturalnością :) Basia na Miss Polski 2017

 

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Instagram @kurdejszatan

 

Aktorkę już niedługo zobaczymy w nowym serialu telewizji Polsat „W rytmie serca”, w którym zagra razem z Mateuszem Damięckim. Akcja będzie działa się w Kazimierzy Dolnym i opowie historię doktora Adama Żmudy, który odkryje sekrety i tajemnice mieszkańców miasta.

 

Zobacz także: Nie możemy mieć drugiego dziecka! Barbara Kurdej-Szatan TYLKO NAM opowiedziała szczerze o swojej chorobie

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.