4 / 13
Copyright @Marta Wojtal

Horoskop dla BLIŹNIĄT na 2018 rok!

 

Jednym z nich jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która 1 czerwca skończy 40 lat!

 

Bądź spontaniczna i nie przejmuj się drobiazgami. Dobre relacje z przyjaciółmi uskrzydlą cię i dodadzą sił. Pora, aby inni dowiedzieli się o twoich zdolnościach. Cztery pory roku wróżą spokój, zadowolenie, stabilizację materialną! Będziesz szczęśliwa!

 

MIŁOŚĆ

Nakarm zmysły czymś pięknym! Gdziekolwiek się pojawisz, zdobędziesz sympatię. Korzystaj z okazji do spotkań i randek, nie udawaj, że ci nie zależy. Masz wielki talent do uwodzenia! W lutym atmosfera w twoim związku może stać się tak nie przyjemna, że będziesz myślała o rozstaniu. Jednak to nie będzie dobry czas na rozstanie. Wprawdzie krótka separacja mogłaby wam wyjść na dobre, ale to nie zawsze skuteczna recepta na ożywienie uczucia. Przede wszystkim musicie postawić na nowe dekoracje w sypialnianym zaciszu. Warto zaplanować wspólne wakacje, pomyśleć o atrakcjach. W lipcu czekają cię wymarzone i beztroskie chwile – spacery, ognisty seks, długie rozmowy, kino i kolacje przy świecach. Jesienią bardziej zależeć ci będzie na przyjaźni niż romansach. To jednak może zmienić się w grudniu pod wpływem Wenus. Niewykluczone, że wówczas ulegniesz niezwykłemu porywowi namiętności wbrew rozsądkowi.

 

PRACA

Wykażesz się przedsiębiorczością, gdy pojawi się okazja do zakupu działki czy mieszkania. Nie przegap transakcji, bo masz szansę się wzbogacić. Pieniądze wprost legną do ciebie! Na początku wiosny wykorzystaj swoją kreatywność, a umocnisz pozycję w pracy. Poczujesz się doceniona. W październiku wyobraźnia, ale i konsekwencja pozwolą ci wcielić w życie niecodzienny projekt. Można będzie dyplomatycznie upomnieć się o jakąś zaległą gratyfikację. W zimowe dni wyostrzy się twoja intuicja.

 

ZDROWIE

Będziesz emanować dobrą energią. Niewykluczone że wiosną będziesz musiała odwiedzić dentystę. Piękny uśmiech wpłynie korzystnie na twoje samopoczucie, a nawet zdrowie. Twój słaby punkt to płuca i nerki.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 2, 21 lutego, 8, 13 kwietnia, 9, 18 maja, 6 lipca,11, 23 października, 5, 8 grudnia.

Uważaj: 23 stycznia, 7, 19 marca, 5, 16 czerwca, 9, 18, 27 listopada.

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!