13 / 13
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM

HOROSKOP DLA RYB NA 2018 ROK

Jedną z nich jest Kinga Rusin!

Masz szansę na zmiany, dzięki którym zaczniesz żyć pełniej, zdrowiej, radośniej. Na szczęście oprócz pracy czeka cię też sporo przyjemności. Twoja siła przebicia i szybkość działania wzbudzą zachwyt innych.

 

MIŁOŚĆ

Wenus szykuje zupełnie nowe doświadczania erotyczne, wyznania miłości i silne wzruszenia. Rodzinny spacer oraz wspólne celebrowanie kolacji pozwolą rozładować codzienne emocje. Wiosna to dobry czas, by podjąć ważne decyzje, więc jeśli myślisz o ślubie lub planujesz mieć dziecko, to najlepszy moment. W czerwcu drobne gesty i słowa sprawią, że poczujecie się ze sobą tak, jakbyście dopiero wrócili z podróży poślubnej. Mąż zrobi to, o co poprosisz! We wrześniu szansa dla samotnych, internetowa znajomość rozbudzi w tobie wielką namiętność. Początkowy niewinny flirt może przerodzić się w stały związek oparty na tradycyjnych fundamentach. W relacjach partnerskich nie będziesz się ograniczać zakazami i nakazami. Zrobisz to, co podpowiedzą ci serce i nieposkromiona fantazja.

 

PRACA

Zabłyśniesz kreatywnością. Wiosną, jeśli uwierzysz w swoją szczęśliwą gwiazdę, wygrasz! Podejdź poważnie do obietnic, jakie otrzymasz. Trzymaj się terminów i bądź w kontakcie z osobą, która cię wspiera. Inwestycje z maja zaprocentują w przyszłości. Od czerwca możesz z powodzeniem zrealizować każdy plan, rozpocząć wdrażanie nowego projektu, rozszerzyć działalność firmy albo korzystnie zmienić pracę. Na spotkaniach biznesowych nie krytykuj innych, bo obróci się to przeciw tobie. Współpracownicy poczują się zagrożeni. O ważne sprawy dbaj sama!

 

ZDROWIE

Bezczynność stanie się dla ciebie męcząca, nadmiar energii chętnie wyładujesz na siłowni. Zadbasz o swój wygląd ze zdwojoną troską. Silna wola pomoże ci pozbyć się uzależnień. Naucz się cieszyć z małych rzeczy. To pomaga!

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 4, 12, 29 marca, 7, 9 kwietnia, 11, 21 czerwca, 4, 19 listopada, 4, 9 grudnia.

Uważaj: 14, 20 lutego, 7, 9 maja, 9 lipca, 3, 10 października, 20 grudnia.

 

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla KOZIOROŻCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIK

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!