11 / 13
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE

HOROSKOP DLA KOZIOROŻCÓW NA 2018 ROK!

 

Jednym z nich jest Karolina Szostak!

 

To będzie czas twórczych działań. Z każdej strony spodziewaj się nowości. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, nabierzesz ochoty do życia. Udowodnisz że jesteś fanką zabawy, flirtu i magicznego seksu! Wystrzegaj się pomyłek, zwracaj większą uwagę na detale.

 

MIŁOŚĆ

Radość na każdym kroku! Zrób listę swoich zalet. To pomoże ci z optymizmem popatrzeć w przyszłość. W życiu erotycznym nie grozi ci rutyna. Twój stały partner stanie się o ciebie bardzo zazdrosny, gdy zobaczy, jakie wrażenie robisz na innych mężczyznach. To umocni waszą relację i pozwoli na nowo cieszyć się urokami czułej namiętności. W lutym nawiedzać cię będą tęsknoty trochę nie z tego świata. Twój związek z partnerem może latem nabrać kolorów, pojawi się w nim jakaś dodatkowa jakość. Wspólny urlop okaże się wymarzonym przeżyciem. Twoja umiejętność zabawy i niezobowiązującego flirtowania idealnie wpasuje się w atmosferę wakacyjnej przygody. Jesienią w miłości nastaw się tylko na dawanie i doświadczanie przyjemnych uczuć.

 

PRACA

Postaraj się polubić to, co robisz. Dotrzymuj terminów, a podczas rozmów tak ze zwierzchnikami, jak i podwładnymi zachowuj spokój. Układ gwiazd sprzyja wszystkiemu, co wiąże się z pieniędzmi – zarabianymi, ale również wydawanymi. Latem zorganizuj swoją pracę tak, by starczało ci czasu na przyjemności i spotkania towarzyskie. We wrześniu uważaj na sytuacje, w których ktoś prosi cię o pożyczkę lub podżyrowanie kredytu itp. Jesienią zdawaj egzaminy, ucz się, zapisuj na kursy i szkolenia. Warto walczyć o awans – odniesiesz spektakularne zwycięstwo.

 

ZDROWIE

Znajdź wewnętrzny spokój. Twojemu organizmowi przyda się większa dawka tlenu. Jeśli zaczniesz uprawiać sport na świeżym powietrzu, od razu poczujesz się lepiej. Zimą nie lekceważ problemów z krtanią, oskrzelami i płucami.

 

WAŻNE DATY

Idź na całość: 3, 19 marca, 12, 26 kwietnia, 17, 27 kwietnia, 11, 19 września, 8, 9, 12, 27 grudnia. Uważaj: 3, 8 lutego, 4, 14 maja, 6, 17 czerwca, 1, 2 sierpnia, 5, 10 grudnia.

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BARANA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BYKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla BLIŹNIĄT

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RAKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla LWA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla PANNY

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WAGI

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla SKORPIONA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla STRZELCA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla WODNIKA

Zobacz też: Horoskop na 2018 rok dla RYB

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Małgorzata i Radosław Majdanowie o tym, czego nauczyli się o sobie dzięki podróżom! Zobacz ich niezwykłe zdjęcia z Izraela!