O NICH JEST GŁOŚNO!

Oto najpopularniejsza para trenerów w Polsce! Kim są Fit Lovers?

Na czym polega sukces Pameli i Mateusza, uczestników Ameryka Express?

Olga Figaszewska 5 września 2018 18:27

Inspirują, motywują i wykazują się niespożytkowanymi pokładami energii. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem pasjonują się od dzieciństwa. Zawsze szli w jednym kierunku. Teraz kontynuują te drogę wspólnie i spełniają marzenia. Fit Lovers właśnie wzięli udział w nowym programie TVN - Ameryka Express, który zastąpi hitowy do tej pory Azja Express. O tym, jak sobie poradzili dowiemy się już dziś o 21.30 na antenie TVN! Co wiemy o tej energetycznej parze? Kim są? Czym się zajmują? Przekonajcie się sami!

Fit Lovers w Ameryka Express. Kim są?

Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów. Prowadzą kanał na YouTube, gdzie dzielą się z fanami swoim doświadczeniem, uczą zdrowych nawyków i przekazują wiedzę na temat sportu. Na ich stronie, możecie znaleźć plany dietetyczne i treningowe.

„Dziewczyny - koniec z dietami cud, wymyślnymi preparatami, efektem jojo i niezadowoleniem! Razem powalczymy o zdrowie, dobre nawyki żywieniowe i wymarzoną sylwetkę :) Jędrne pośladki, płaski brzuch, szczupłe nogi - to wszystko da się elegancko zrobić :)?", czytamy na stronie.

Oboje są absolwentami Akademii Wychowania Fizycznego. Pamela posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Trenowała taniec. Z kolei Mateusz jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Pozytywna energia Fit Lovers jest zaraźliwa. Ich kanał śledzi ponad 1.3 mln osób, a na Instagramie obserwuje ich 833 tysiące fanów. Udowadniają innym, że warto spełniać marzenia! Wciąż się rozwijają. Na rynku ukazała się ich książka Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers, a całkiem niedawno ruszyli ze swoim sklepem internetowym EL WARIATO. Stworzyli nawet własną linię kosmetyków! A teraz będziemy mogli ich podziwiać na ekranie! Ten wyjątkowy duet zmierzy się ze swoimi słabościami w programie Ameryka Express! Jak sobie poradzą? Tego dowiemy się już dziś z premierowego odcinka programu! 

Jeśli jeszcze nie znacie Fit Lovers koniecznie zapoznajcie się z ich kanałem na YouTube! A może już jesteście El Wariato?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Narodziny gwiazdy, czyli Julia Wieniawa o trudnych wyborach i drodze do sukcesu. Plus Wielki Horoskop na 2019 rok!