O NICH JEST GŁOŚNO!

Oto najpopularniejsza para trenerów w Polsce! Kim są Fit Lovers?

Na czym polega sukces Pameli i Mateusza?

Olga Figaszewska 14 maja 2018 10:01

Inspirują, motywują i wykazują się niespożytkowanymi pokładami energii. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem pasjonują się od dzieciństwa. Zawsze szli w jednym kierunku. Teraz kontynuują te drogę wspólnie i spełniają marzenia. Kolejne właśnie się ziściło. Fit Lovers pojawili się na okładce Be Active. W magazynie zaprezentowali serię ćwiczeń ze swojego Treningu Wariat. Kim są? Czym się zajmują? 

Kim są Fit Lovers?

Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów. Prowadzą kanał na YouTube, gdzie dzielą się z fanami swoim doświadczeniem, uczą zdrowych nawyków i przekazują wiedzę na temat sportu. Na ich stronie, możecie znaleźć plany dietetyczne i treningowe.

„Dziewczyny - koniec z dietami cud, wymyślnymi preparatami, efektem jojo i niezadowoleniem! Razem powalczymy o zdrowie, dobre nawyki żywieniowe i wymarzoną sylwetkę :) Jędrne pośladki, płaski brzuch, szczupłe nogi - to wszystko da się elegancko zrobić :)?", czytamy na stronie.

Pozytywna energia Fit Lovers jest zaraźliwa. Ich kanał śledzi ponad 889 593 tys. osób, a na Instagramie obserwuje ich 600 tysięcy fanów. Udowadniają innym, że warto spełniać marzenia! Wciąż się rozwijają. Na rynku ukazała się ich książka Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers, a całkiem niedawno ruszyli ze swoim sklepem internetowym EL WARIATO.  Co więcej! Wkrótce mają pojawić się w nowym programie Ameryka Express, który zastąpi hitowy do tej pory Azja Express.

Pamela ukończyła AWFiS w Gdańsku oraz Akademię Morską na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Trenowała taniec.

Mateusz również ukończył AWFiS w Gdańsku. Jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Jeśli jeszcze nie znacie Fit Lovers koniecznie zapoznajcie się z ich kanałem na YouTube! I zajrzyjcie do najnowszego numeru Be Active!  

Wideo

Jak poprawić relację w związku. 5 zasad, których powinnaś przestrzegać!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W nowej VIVIE! seksowna Ewa Chodakowska o miłości, karierze i… planowaniu dziecka!