O NICH JEST GŁOŚNO!

Oto najpopularniejsza para trenerów w Polsce! Kim są Fit Lovers?

Na czym polega sukces Pameli i Mateusza?

Olga Figaszewska 14 maja 2018 10:01

Inspirują, motywują i wykazują się niespożytkowanymi pokładami energii. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Sportem pasjonują się od dzieciństwa. Zawsze szli w jednym kierunku. Teraz kontynuują te drogę wspólnie i spełniają marzenia. Kolejne właśnie się ziściło. Fit Lovers pojawili się na okładce Be Active. W magazynie zaprezentowali serię ćwiczeń ze swojego Treningu Wariat. Kim są? Czym się zajmują? 

Kim są Fit Lovers?

Fit Lovers czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - najpopularniejsza w mediach społecznościowych para trenerów. Prowadzą kanał na YouTube, gdzie dzielą się z fanami swoim doświadczeniem, uczą zdrowych nawyków i przekazują wiedzę na temat sportu. Na ich stronie, możecie znaleźć plany dietetyczne i treningowe.

„Dziewczyny - koniec z dietami cud, wymyślnymi preparatami, efektem jojo i niezadowoleniem! Razem powalczymy o zdrowie, dobre nawyki żywieniowe i wymarzoną sylwetkę :) Jędrne pośladki, płaski brzuch, szczupłe nogi - to wszystko da się elegancko zrobić :)?", czytamy na stronie.

Pozytywna energia Fit Lovers jest zaraźliwa. Ich kanał śledzi ponad 889 593 tys. osób, a na Instagramie obserwuje ich 600 tysięcy fanów. Udowadniają innym, że warto spełniać marzenia! Wciąż się rozwijają. Na rynku ukazała się ich książka Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers, a całkiem niedawno ruszyli ze swoim sklepem internetowym EL WARIATO.  Co więcej! Wkrótce mają pojawić się w nowym programie Ameryka Express, który zastąpi hitowy do tej pory Azja Express.

Pamela ukończyła AWFiS w Gdańsku oraz Akademię Morską na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka. Posiada międzynarodowe kwalifikacje Trenera Personalnego oraz Instruktora Fitness i Nowoczesnych Form Gimnastyki. Jest utytułowaną zawodniczką Fitness Bikini Federacji IFBB. Trenowała taniec.

Mateusz również ukończył AWFiS w Gdańsku. Jest trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, Instruktorem Gimnastyki Sportowej oraz utytułowanym zawodnikiem Wicemistrzem Polski federacji IFBB w Fitness Mężczyzn.

Jeśli jeszcze nie znacie Fit Lovers koniecznie zapoznajcie się z ich kanałem na YouTube! I zajrzyjcie do najnowszego numeru Be Active!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, żeby robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Wideo

Kasia Bujakiewicz i Agnieszka Więdłocha - przyjaciółki znowu razem

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdą VIVY! jest Karolina Szostak. Zobacz, co jeszcze w nowym numerze!