Jest najnowsze zdjęcia są naprawdę niepokojące...

Weronika Kostyra 15 lutego 2018 21:00

Temat zbyt niskiej wagi Angeliny Jolie powraca od dawna. Aktorka zawsze była szczupła, lecz od pewnego czasu zdjęcia, na których wygląda przeraźliwie chudo, naprawdę szokują. Wiele ostatnio przeszła – rozwód z wieloletnim partnerem, Bradem Pittem, kosztuje ją wiele nerwów. Do tej pory nie udało im się porozumieć w sprawie podziału majątku oraz opieki nad szóstką dzieci. Poza tym aktorka zmaga się problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu wykryto u niej raka, którego udało jej się pokonać, cierpi także na porażenie Bella – paraliż mięśni twarzy oraz przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów, ponieważ wykryto u niej wysokie prawdopodobieństwo raka tych narządów.

Angelina Jolie choruje na anoreksję?

Wszystko wskazuje na to, że Angelina Jolie nie radzi sobie ze wszystkimi problemami, które spadły na jej barki. Jej ostatnie zdjęcia wyraźnie pokazują, że aktorka jest jeszcze szczuplejsza niż kilka miesięcy temu. Szczególnie widać to na jej chudych nadgarstkach, nogach oraz odznaczających się pod skórą obojczykach. Od dłuższego czasu media spekulują, że aktorka zmaga się z anoreksją. Już w czasie trwania małżeństwa z Bradem Pittem pojawiały się informacje o tym, że Angelina chorobliwie się odchudza – ona jednak konsekwentnie temu zaprzecza. Nie unika pokazywania się publicznie i regularnie udziela wywiadów. Za każdym razem na zdjęciach wygląda bardzo szczupło, ale nie widać u niej objawów choroby i wycieńczenia. Obserwatorzy zwracają jednak uwagę także na to, że choć w ostatnim czasie gwiazda dobierała stroje, które skutecznie maskowały jej nazbyt szczupłą figurę.

Rozwód i problemy rodzinne nie zaszkodziły wizerunkowi Angeliny Jolie. Fani widzą jej oddanie rodzinie oraz działalność humanitarną, pamiętają jednak o mrocznej przeszłości aktorki. Dawniej bez skrępowania opowiadała o samookaleczaniu oraz zażywaniu narkotyków. Poza tym od czasu do czasu pojawiają się pogłoski o depresji i próbach samobójczych.

W naszej galerii możesz zobaczyć najnowsze zdjęcia aktorki. Czy faktycznie jest za chuda?

1/3
Angelina Jolie jest przerażająco chuda
Copyright @East News
1/3

Najnowsze zdjęcia Angeliny Jolie są naprawdę alarmujące.

2/3
Angelina Jolie jest przerażająco chuda
Copyright @East News
2/3

Angelina Jolie jest niepokojąco chuda.

3/3
Angelina Jolie jest przerażająco chuda
Copyright @East News
3/3

Najnowsze zdjęcia Angeliny Jolie są naprawdę alarmujące.

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Krystyna Janda opowiada o tym, jak nie poddać się losowi i robić to, co się kocha