Powstała pierwsza biografia Anny Przybylskiej. Kiedy trafi do sprzedaży?

Anna Przybylska, VIVA! 2008, main topic
Fot. Marek Straszewski

 

27 września ukaże się pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Autorami książki są dziennikarze trójmiejskiej „Gazety Wyborczej’’, Grzegorz Kubicki oraz Maciej Drzewicki.

 

Zobacz też: Jarosław Bieniuk z dziećmi we wzruszającym teledysku. Tak pozowali VIVIE! EKSKLUZYWNE WIDEO

 

Anna Przybylska skradła serca milionów widzów. Jej role uznawane są za kultowe. Wszyscy pamiętamy postać policjantki Marylki ze „Złotopolskich’’. Za każdym, kiedy pojawiała się w mediach, budziła emocje i zainteresowanie. Jej odejście było ciosem dla wszystkich.

 

Matka aktorki, Krystyna Przybylska, po raz pierwszy wyznała, dlaczego zdecydowała się mówić w mediach o odejściu swojej córki.

 

Długo nie zgadzałam się na tę publikację, wszystko było jeszcze zbyt świeże. Raz jedyny udzieliłam wywiadu, który ukazał się w „Wysokich Obcasach”. Po raz pierwszy pomyślałam wtedy, że może warto, by ludzie, którzy kochali moją córkę – a dowody tego uczucia spotykają mnie do dzisiaj – zachowali w pamięci obraz takiej Ani, jaką była naprawdę. Nie ten wykoślawiany w szukających często taniej sensacji mediach, ale prawdziwy. Taki, który mogą znać tylko najbliżsi. I że chciałabym móc taką książkę dać w prezencie wnukom. Biografia napisana przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego jest właśnie taka’’ — powiedziała matka aktorki.   

 

Anna Przybylska, biografia
Fot. Materiały Prasowe

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Może Cię również zainteresować:

„Rozmawiamy o Ani w rodzinie, potrzebujemy tego”, mówi mama zmarłej aktorki. Dlaczego film o Annie Przybylskiej jednak nie powstanie? EKSKLUZYWNE VIDEO

Źródło: Dawid Ziemba, Gabriela Czernecka

Kupisz biografię Anny Przybylskiej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE