Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Jej nowy biznes będzie dotyczył...

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Anna Lewandowska wspiera polskie marki
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Trenerka w tym roku nie tylko została mamą. Nie zaniedbuje też obowiązków zawodowych, a wręcz wciąż rozwija działalność!

 

POLECAMY: To był prawdziwy „baby boom” w show-biznesie! Zobacz, które dzieci gwiazd przyszły na świat w 2017 roku! EKSKLUZYWNE VIDEO!

Źródło: Dawid Ziemba

Nowy biznes Anny Lewandowskiej dotyczy dzieci

Żona Roberta Lewandowskiego często podkreśla, że ciąża macierzyństwo są dla niej wspaniałym przeżyciem. Dumna mama często publikuje pełne czułości zdjęcia z córeczką. Teraz postanowiła udowodnić, że ma też smykałkę do interesów. Ze swojego doświadczenia i wiedzy na temat ciąży, a teraz macierzyństwa chce zrobić biznes. Właśnie zapowiedziała, że niebawem ruszy nowa marka sygnowana jej nazwiskiem – „baby by Ann”.

 

Mama Klary nie zdradziła jeszcze żadnych szczegółów. Póki co na instagramowym profilu projektu znajdziemy jedynie zapowiedź: „Coming soon! Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci”. Jednak już teraz obserwuje go ponad 6 tysięcy osób. Niedługo na pewno dowiemy się, co Anna Lewandowska przygotowała dla dzieci.

 

Baby by Ann, Anna Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

 

Zobacz także: Mama Anny Lewandowskiej o ciotce, położnej w Auschwitz-Birkenau: „Podskórnie od zawsze wiedziałam, że zrobię o Stanisławie Leszczyńskiej film”

Czy interesują Cię produkty dla dzieci Anny Lewandowskiej?

Tworzone przez

 

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

VIVA! NA INSTAGRAMIE