VIVA! VIDEO

Od gwiazdki „Destiny's Child” do ikony popkultury… Beyonce kończy dziś 36 lat! EKSKLUZYWNE VIDEO

Katarzyna Piątkowska 4 września 2017 15:59

Już jako mała dziewczynka wiedziała, że będzie piosenkarką. Żadne rodzinne spotkanie nie mogło obejść się bez jej występu. Brała udział w szkolnych przedstawieniach, musicalech i konkursach.

Początki kariery czyli Destiny's Child

Pod koniec lat 90 występowała w Destiny’s Child, a gdy w 2003 roku zespół zawiesił działalność wydała solową płytę "Dangerously in Love", która od razu stała się hitem. Beyonce przeszła do historii jako zdobywczyni pięciu statuetek Grammy jednego wieczoru.

Zobacz też: Magazyn „Forbes” opublikował listę najbogatszych gwiazd show-biznesu! Kto zarobił najwięcej?

Każda kolejna płyta, którą nagrywała Byonce od razu znajdowała się na pierwszych miejscach list przebojów.

Rodzinna sielanka

Jednak muzyka to dla urodzonej w Teksasie dziewczyny za mało. Beyonce zagrała w kilku filmach i z powodzeniem prowadzi liczne biznesy, a w 2010 roku Forbes umieścił ją na drugim miejscu najbardziej wpływowych kobiet świata. Trzy lata później ona i jej mąż Jay Z zostali pierwszą parą w showbiznesie z ponad miliardem dolarów na koncie. Para oprócz wielkiego majątku doczekała się trójki dzieci. W 2012 roku urodziła się ich córka Blue Ivy, a  w czerwcu tego roku Beyonce urodziła bliźnięta Rumi i Sir.

Zobacz też: Na to zdjęcie czekał cały świat. Beyonce pokazała pierwsze zdjęcie bliźniąt, równo miesiąc po urodzeniu!

TAGI #Beyoncé

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Gwiazdami nowego numeru są: Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska. Zobacz, co jeszcze w nowej VIVIE!