ZE ŚWIATA FILMU

Ta wycięta scena z Titanica wzrusza jeszcze bardziej niż oryginalne zakończenie!

W usuniętej scenie widać pozbawioną nadziei Rose...

Gabriela Czernecka 20 stycznia 2019 18:55

Usunięta scena z filmu Titanic wzrusza jeszcze bardziej niż to, co mieliśmy okazję widzieć na naszych ekranach? Internauci nie mają wątpliwości. Widzów poruszyła scena, którą mamy właśnie okazję podziwiać w sieci. Przedstawia uratowanych rozbitków na pokładzie RMS Carpathia. Wśród nich widzimy także Rose, w którą wcieliła się Kate Winslet. Co przedstawia usunięta scena z Titanica?

Usunięta scena z filmu Titanic wzrusza bardziej niż oryginał

Do sieci trafiły niepublikowane dotąd sceny z filmu Titanic. Widzów najbardziej poruszyła scena końcowa, która ostatecznie nie została umieszczona w filmie. Titanic powstał 22 lata temu, a mimo to, wciąż jest jednym z najpopularniejszych filmów na świecie. Dzięki tej produkcji popularność zdobył Leonardo DiCaprio oraz Kate Winslet. Miłośników filmu z pewnością ucieszy informacja, że podczas produkcji wycięto poszczególne sceny, które teraz po latach zostały ujawnione. James Cameron podobno musiał wyciąć aż 30 scen, które nie były niezbędne dla przebiegu akcji.

Jedną z nich opisywaliśmy już jakiś czas temu. Dotyczyła sytuacji tuż przed uderzeniem w górę lodową. Molly Brown (w tej roli Kathy Bates) zamawia drinka w restauracji pod pokładem, ale prosi kelnera, żeby podał jej lód. Chwilę później za oknami pojawia się góra lodowa, a wkrótce rozlega się uderzenie. Scena nie trafiła ostatecznie do filmu, bowiem wszyscy uznali, że tego typu żart mógłby zostać uznany za niestosowny. 

Teraz ujawniono, że wycięto także scenę, która pokazywała inne zakończenie historii. Zdaniem internautów, wzrusza ona jeszcze bardziej niż oryginalne zakończenie! W jednej z ostatnich scen widzieliśmy ukrywającą się przed Calem (Billy Zane)  Rose (Kate Winslet). W usuniętej scenie z Titanica widzimy zaś wycieńczoną i pozbawioną nadziei Rose. W kadrze pojawia się również oskarżany o katastrofę statku J. Bruce Ismay (Jonathan Hyde). Ismay musi tu spojrzeć w oczy ocalonym, którzy w katastrofie utracili swoich najbliższych.

Na pokładzie statku ratowniczego widzimy także małą dziewczynkę, którą Cal porwał, by dostać się do szalupy ratunkowej. Widzowie mogli więc dowiedzieć się, że ta jednak ostatecznie została uratowana. Zobaczcie sami!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?