wideo

Jakie skarby ma w swojej garderobie Zosia Śłotała? Gwiazda zaprosiła nas do środka!

Nie uwierzycie, ile kosztują jej ulubione buty i ile ma par tego samego modelu…

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 15:30

Zosia Ślotała, mama dwójki maluchów, stylistka i właścicielka marki z ubrankami dla najmłodszych Petite Maison, modę po prostu uwielbia! I z wzajemnością - gwiazda od lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek! Ślotała potrafi z powodzeniem łączyć rzeczy od zagranicznych i polskich projektantów z tymi z popularnych sieciówek.

Barbara Łubko, szefowa działu mody VIVY! w wywiadzie na instagramowym profilu @viva_magazyn rozmawiała z Zosią m.in. o tym, co ma w szafie i za co, kocha polskie marki! Przygotowaliśmy dla Was fragment wywiadu, w którym gwiazda zaprosiła nas do swojej garderoby. Zobaczcie wideo i dowiedzcie się, jak są ulubione (i podobno najwygodniejsze!) szpilki Zosi. Uwaga! Czeka Was zaskoczenie…

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.