wideo

Jakie skarby ma w swojej garderobie Zosia Śłotała? Gwiazda zaprosiła nas do środka!

Nie uwierzycie, ile kosztują jej ulubione buty i ile ma par tego samego modelu…

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 15:30

Zosia Ślotała, mama dwójki maluchów, stylistka i właścicielka marki z ubrankami dla najmłodszych Petite Maison, modę po prostu uwielbia! I z wzajemnością - gwiazda od lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek! Ślotała potrafi z powodzeniem łączyć rzeczy od zagranicznych i polskich projektantów z tymi z popularnych sieciówek.

Barbara Łubko, szefowa działu mody VIVY! w wywiadzie na instagramowym profilu @viva_magazyn rozmawiała z Zosią m.in. o tym, co ma w szafie i za co, kocha polskie marki! Przygotowaliśmy dla Was fragment wywiadu, w którym gwiazda zaprosiła nas do swojej garderoby. Zobaczcie wideo i dowiedzcie się, jak są ulubione (i podobno najwygodniejsze!) szpilki Zosi. Uwaga! Czeka Was zaskoczenie…

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.