wideo

Jakie skarby ma w swojej garderobie Zosia Śłotała? Gwiazda zaprosiła nas do środka!

Nie uwierzycie, ile kosztują jej ulubione buty i ile ma par tego samego modelu…

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 15:30

Zosia Ślotała, mama dwójki maluchów, stylistka i właścicielka marki z ubrankami dla najmłodszych Petite Maison, modę po prostu uwielbia! I z wzajemnością - gwiazda od lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek! Ślotała potrafi z powodzeniem łączyć rzeczy od zagranicznych i polskich projektantów z tymi z popularnych sieciówek.

Barbara Łubko, szefowa działu mody VIVY! w wywiadzie na instagramowym profilu @viva_magazyn rozmawiała z Zosią m.in. o tym, co ma w szafie i za co, kocha polskie marki! Przygotowaliśmy dla Was fragment wywiadu, w którym gwiazda zaprosiła nas do swojej garderoby. Zobaczcie wideo i dowiedzcie się, jak są ulubione (i podobno najwygodniejsze!) szpilki Zosi. Uwaga! Czeka Was zaskoczenie…

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.