wideo

Jakie skarby ma w swojej garderobie Zosia Śłotała? Gwiazda zaprosiła nas do środka!

Nie uwierzycie, ile kosztują jej ulubione buty i ile ma par tego samego modelu…

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 15:30

Zosia Ślotała, mama dwójki maluchów, stylistka i właścicielka marki z ubrankami dla najmłodszych Petite Maison, modę po prostu uwielbia! I z wzajemnością - gwiazda od lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek! Ślotała potrafi z powodzeniem łączyć rzeczy od zagranicznych i polskich projektantów z tymi z popularnych sieciówek.

Barbara Łubko, szefowa działu mody VIVY! w wywiadzie na instagramowym profilu @viva_magazyn rozmawiała z Zosią m.in. o tym, co ma w szafie i za co, kocha polskie marki! Przygotowaliśmy dla Was fragment wywiadu, w którym gwiazda zaprosiła nas do swojej garderoby. Zobaczcie wideo i dowiedzcie się, jak są ulubione (i podobno najwygodniejsze!) szpilki Zosi. Uwaga! Czeka Was zaskoczenie…

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.