TYLKO U NAS!

Co supermodelka Ania Jagodzińska ma w swojej szafie?

W ekskluzywnym wideo gwiazda zdradza swoje modowe sekrety!

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 17:30

Zastanawiacie się jak wyglądają szafy gwiazd? W jakie ubrania i dodatki inwestują? Jak organizują swoje garderoby? Barbara Łubko, szefowa działu mody magazynu VIVA! w swoim nowym cyklu wywiadów wideo  „Fashion talk” zagląda do szaf kobiet, które słyną ze świetnego stylu.

Zobacz także: Co Aneta Kręglicka zrobiła z suknią ślubną i jak dba o buty…

Co Anna Jagodzińska ma w swojej szafie?

Gościem Basi jest supermodelka Anna Jagodzińska! Jagodzińska nie tylko pracuje jako modelka, ale też m.in. wystąpiła w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jakiś czas temu przeprowadziła się z Nowego Jorku do Warszawy. Jak wygląda jej warszawska szafa? Obejrzyjcie WIDEO!  

VIVA! Fashion talk Basia Łubko - rozmowa z supermodelką Anią Jagodzińską WIDEO Co Ania ma w szafie? Jak wygląda jej garderoba?
Fot. VIVA! Fashion talk

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.