TYLKO U NAS!

Co supermodelka Ania Jagodzińska ma w swojej szafie?

W ekskluzywnym wideo gwiazda zdradza swoje modowe sekrety!

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 17:30

Zastanawiacie się jak wyglądają szafy gwiazd? W jakie ubrania i dodatki inwestują? Jak organizują swoje garderoby? Barbara Łubko, szefowa działu mody magazynu VIVA! w swoim nowym cyklu wywiadów wideo  „Fashion talk” zagląda do szaf kobiet, które słyną ze świetnego stylu.

Zobacz także: Co Aneta Kręglicka zrobiła z suknią ślubną i jak dba o buty…

Co Anna Jagodzińska ma w swojej szafie?

Gościem Basi jest supermodelka Anna Jagodzińska! Jagodzińska nie tylko pracuje jako modelka, ale też m.in. wystąpiła w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jakiś czas temu przeprowadziła się z Nowego Jorku do Warszawy. Jak wygląda jej warszawska szafa? Obejrzyjcie WIDEO!  

VIVA! Fashion talk Basia Łubko - rozmowa z supermodelką Anią Jagodzińską WIDEO Co Ania ma w szafie? Jak wygląda jej garderoba?
Fot. VIVA! Fashion talk

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.