TYLKO U NAS!

Co supermodelka Ania Jagodzińska ma w swojej szafie?

W ekskluzywnym wideo gwiazda zdradza swoje modowe sekrety!

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2021 17:30

Zastanawiacie się jak wyglądają szafy gwiazd? W jakie ubrania i dodatki inwestują? Jak organizują swoje garderoby? Barbara Łubko, szefowa działu mody magazynu VIVA! w swoim nowym cyklu wywiadów wideo  „Fashion talk” zagląda do szaf kobiet, które słyną ze świetnego stylu.

Zobacz także: Co Aneta Kręglicka zrobiła z suknią ślubną i jak dba o buty…

Co Anna Jagodzińska ma w swojej szafie?

Gościem Basi jest supermodelka Anna Jagodzińska! Jagodzińska nie tylko pracuje jako modelka, ale też m.in. wystąpiła w jednej z edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Jakiś czas temu przeprowadziła się z Nowego Jorku do Warszawy. Jak wygląda jej warszawska szafa? Obejrzyjcie WIDEO!  

VIVA! Fashion talk Basia Łubko - rozmowa z supermodelką Anią Jagodzińską WIDEO Co Ania ma w szafie? Jak wygląda jej garderoba?
Fot. VIVA! Fashion talk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?