ZE ŚWIATA FILMU

House, Underwood i... Tych serialowych antybohaterów kocha cały świat

Za co? Dowiecie się z naszego wideo!

Ksenia Krasko 3 lipca 2020 18:45

Oglądając filmy lub seriale, zazwyczaj kibicujemy tym pozytywnym bohaterom, niezależnie od wybranego gatunku. Historie miłosne, dramaty, czy nawet thrillery – zawsze mamy nadzieję na happy end. Jednak istnieją takie postacie, które pozornie nie wzbudzają w nas sympatii, a jednak trzymamy kciuki, żeby udało się im osiągnąć to, czego chcą. Nawet jeśli jest to coś złego.

Są cyniczni, złośliwi, często naginają zasady i nie liczą się z uczuciami innych, ale być może właśnie dlatego wydają nam się bardziej prawdziwi. W naszym wideo zebraliśmy serialowych antybohaterów ostatnich lat, których pokochali widzowie z całego świata!

Czy jest wśród nich Wasz ulubiony czarny charakter? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.