ZE ŚWIATA FILMU

House, Underwood i... Tych serialowych antybohaterów kocha cały świat

Za co? Dowiecie się z naszego wideo!

Ksenia Krasko 3 lipca 2020 18:45

Oglądając filmy lub seriale, zazwyczaj kibicujemy tym pozytywnym bohaterom, niezależnie od wybranego gatunku. Historie miłosne, dramaty, czy nawet thrillery – zawsze mamy nadzieję na happy end. Jednak istnieją takie postacie, które pozornie nie wzbudzają w nas sympatii, a jednak trzymamy kciuki, żeby udało się im osiągnąć to, czego chcą. Nawet jeśli jest to coś złego.

Są cyniczni, złośliwi, często naginają zasady i nie liczą się z uczuciami innych, ale być może właśnie dlatego wydają nam się bardziej prawdziwi. W naszym wideo zebraliśmy serialowych antybohaterów ostatnich lat, których pokochali widzowie z całego świata!

Czy jest wśród nich Wasz ulubiony czarny charakter? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.