ZE ŚWIATA FILMU

House, Underwood i... Tych serialowych antybohaterów kocha cały świat

Za co? Dowiecie się z naszego wideo!

Ksenia Krasko 3 lipca 2020 18:45

Oglądając filmy lub seriale, zazwyczaj kibicujemy tym pozytywnym bohaterom, niezależnie od wybranego gatunku. Historie miłosne, dramaty, czy nawet thrillery – zawsze mamy nadzieję na happy end. Jednak istnieją takie postacie, które pozornie nie wzbudzają w nas sympatii, a jednak trzymamy kciuki, żeby udało się im osiągnąć to, czego chcą. Nawet jeśli jest to coś złego.

Są cyniczni, złośliwi, często naginają zasady i nie liczą się z uczuciami innych, ale być może właśnie dlatego wydają nam się bardziej prawdziwi. W naszym wideo zebraliśmy serialowych antybohaterów ostatnich lat, których pokochali widzowie z całego świata!

Czy jest wśród nich Wasz ulubiony czarny charakter? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.