ZE ŚWIATA FILMU

Nie tylko W głębi lasu. Oto polskie seriale kryminalne, które trzeba obejrzeć!

Dla wszystkich fanów mrocznych tajemnic...

Ksenia Krasko 19 czerwca 2020 19:25

Serial W głębi lasu, zrealizowany na podstawie powieści Harlana Cobena o tym samym tytule, pojawił się na platformie Netflix kilka dni temu, ale już teraz można stwierdzić, że to kolejna polska produkcja, która podbija świat! Według rankingów, sześcioodcinkowym mini-serialem zachwycają się widzowie z Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji, Kanady, czy Nowej Zelandii.

Serial „W głębi lasu” fabuła

W głębi lasu przedstawia historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopcińskiego. Pomimo upływu 25 lat, mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze stratą siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane okoliczności mogą doprowadzić do przełomu w śledztwie, albo utrudnić prokuratorowi życie, ujawniając wiele skrywanych rodzinnych tajemnic...

W serialu wystąpili m.in. Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Piotr Głowacki, Jacek Koman, Wiktoria Filus, Hubert Miłkowski. Po drugiej stronie kamery stanęli Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Zwiastun możecie obejrzeć tutaj.

Wielbiciele mrocznych tajemnic i niewyjaśnionych zaginięć na pewno docenią najnowszą produkcję platformy Netflix, a my polecamy inne polskie seriale, które spodobają się fanom kryminałów – najciekawsze z nich znajdziecie w naszym wideo. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.