ZE ŚWIATA FILMU

Nie tylko W głębi lasu. Oto polskie seriale kryminalne, które trzeba obejrzeć!

Dla wszystkich fanów mrocznych tajemnic...

Ksenia Krasko 19 czerwca 2020 19:25

Serial W głębi lasu, zrealizowany na podstawie powieści Harlana Cobena o tym samym tytule, pojawił się na platformie Netflix kilka dni temu, ale już teraz można stwierdzić, że to kolejna polska produkcja, która podbija świat! Według rankingów, sześcioodcinkowym mini-serialem zachwycają się widzowie z Wielkiej Brytanii, Brazylii, Francji, Kanady, czy Nowej Zelandii.

Serial „W głębi lasu” fabuła

W głębi lasu przedstawia historię warszawskiego prokuratora Pawła Kopcińskiego. Pomimo upływu 25 lat, mężczyzna nie potrafi pogodzić się ze stratą siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane okoliczności mogą doprowadzić do przełomu w śledztwie, albo utrudnić prokuratorowi życie, ujawniając wiele skrywanych rodzinnych tajemnic...

W serialu wystąpili m.in. Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Adam Ferency, Arkadiusz Jakubik, Piotr Głowacki, Jacek Koman, Wiktoria Filus, Hubert Miłkowski. Po drugiej stronie kamery stanęli Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Zwiastun możecie obejrzeć tutaj.

Wielbiciele mrocznych tajemnic i niewyjaśnionych zaginięć na pewno docenią najnowszą produkcję platformy Netflix, a my polecamy inne polskie seriale, które spodobają się fanom kryminałów – najciekawsze z nich znajdziecie w naszym wideo. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.