Wiktoria-Filus-W-glebi-lasu-2020
Fot. Instagram/WiktoriaFilus
O tym się mówi

Kim jest piękna aktorka Wiktoria Filus - czyli Laura z serialu Netflixa W głębi lasu?

O niej mówią teraz wszyscy!

Agata Zych 17 czerwca 2020 17:31
Wiktoria-Filus-W-glebi-lasu-2020
Fot. Instagram/WiktoriaFilus

O tym serialu mówią teraz wszyscy, czy mieliście już okazję obejrzeć? Nowy serial Netflixa W głębi lasu może stać się międzynarodowym hitem platformy. Serial obejmuje dwa wymiary czasowe: rok 1994 oraz 2019. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego (Grzegorz Damięcki), który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował, legnie w gruzach. W serialu zobaczyć możemy naprawdę doskonałą obsadę: Agnieszkę Grochowską, Ewę Skibińską, Romana Gancarczyka, Dorotę Kolak czy Arkadiusza Jakubika. Ale uwaga skupia się również na młodych aktorach, których możemy podziwiać na ekranie po raz pierwszy. Jedną z nich jest Wiktoria Filus, która w serialu wciela się w rolę młodej Laury Goldsztajn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

zielono nogi spacerują oczy odpoczywają 🌱 #spam #znowuja

Post udostępniony przez Wiktoria Filus (@wiktoria.filus)

Kim jest Wiktoria Filus z serialu Netflixa - W głębi lasu?

Wiktoria Filus jest 25-latką. Do tej pory wystąpiła w kilku głośnych produkcjach, choć nie były to dotychczas znaczące role. Pojawiła się m.in. w Sali samobójców. Hejter i dramatach "Nic nie ginie" oraz "Reakcja łańcuchowa". Z bardziej niszowych filmów można ją zobaczyć w takich dramatach i etiudach jak "Varia", "Dla ciebie", "Przedświt", "Runda", "Krótki dystans", "Zwidzenie". Jest świeżo upieczoną absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.

Wiktoria-Filus-netflix-w-glebi-lasu-2020
Fot. mat.prasowe

Przesłuchania do serialu W głębi lasu zaczęły się ponad miesiąc przed zdjęciami. Sam casting był dwuetapowy. Dostałam dwie sceny do zagrania i dzięki pomocnym uwagom reżyserki obsady, wspaniałej Nadii Lebik, mogłam dopasować się do postaci Laury, mimo że jej wcześniej nie znałam. Pamiętam, że na każdym etapie grałam te same sceny z różnymi chłopakami i w różnych konfiguracjach – chodziło o to, żeby sprawdzić, jak razem wyglądamy i w jakim zestawieniu najlepiej się uzupełniamy – nie było wtedy jeszcze z nami Huberta (Miłkowskiego)" - wspomina Filus.

Wiktoria Filus jest aktywna w mediach społecznościowych, jednak niewiele wiadomo o jej prywatnym życiu. W wywiadzie dla spidersweb powiedziała, o tym jak pracowało jej się na planie serialu i czego się nauczyła:

Z praktycznych rzeczy ja nauczyłam się robić zdjęcia aparatem analogowym. A jeśli spojrzeć głębiej, to Laura razem z Pawłem przechodzą przez traumatyczne wydarzenia. Muszą zmierzyć się z samymi sobą. To było takie testowanie siebie prywatnie w ekstremalnych sytuacjach. I tak jak powiedział Hubert, w takich chwilach potrzebujemy tej drugiej osoby. Lepiej szukać pomocy i wsparcia niż radzić sobie samotnie. Czasem warto pozwolić sobie na pęknięcie przed inną osobą. I chociaż moja bohaterka zarówno w 1994 roku, jak i w teraźniejszości na wszelkie sposoby pielęgnuje w sobie siłę, to tego właśnie mogłam się od niej nauczyć.

Kim jest Hubert Miłkowski serialowy młody prokurator Paweł Kopiński w serialu W głębi lasu Netflixa

Jej serialowym partnerem był młody aktor Hubert Miłkowski, który wcielił się w rolę młodego prokuratora Pawła Kopińskiego. Trzeba przyznać, że naprawdę świetnie skomponowana para. Hubert Miłkowski w wywiadzie dla spidersweb powiedział:

Na początku był zachwyt. Cieszyłem się, że będę zaangażowany w serial. W pierwszej chwili krzyknąłem coś do telefonu, a potem obdzwoniłem mamę, przyjaciół, dosłownie wszystkich, żeby się pochwalić. Następnie przeczytałem książkę i dostałem scenariusz. Wtedy pojawiły się wątpliwości. Zrozumiałem, jaka odpowiedzialność na mnie spoczywa, i zastanawiałem się, czy dam radę, czy mój wachlarz emocjonalny pozwoli mi wykreować młodego Pawła.

Hubert-Milkowski-serial-netflix-w-glebi-lasu
Fot. mat.prasowe
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

coś dziś ciężej dajcie już słońce 🌚 • fot. @marekzimakiewicz ofkors

Post udostępniony przez Wiktoria Filus (@wiktoria.filus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#repost @grlspwrproject #grlspwrproject #portrait

Post udostępniony przez Wiktoria Filus (@wiktoria.filus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦊🌺🍒 to ja a takie fajne swetry w @jowools

Post udostępniony przez Wiktoria Filus (@wiktoria.filus)

TAGI #Netflix

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.