PREMIERA FILMOWA

Ryan Gosling znów śpiewa! Tym razem w „Song to Song" Terrence'a Malicka

Piotr Wojtasik 13 kwietnia 2017 12:45

19 maja na ekrany trafi „Song to Song", rock'n'rollowe love story mistrza kina Terrence'a Malicka, z Goslingiem w roli marzącego o karierze muzyka BV. Partnerują mu Rooney Mara, Michael Fassbender i Natalie Portman.

Zobacz też: Zdobywca tegorocznego Oscara wchodzi do kin! O czym opowiada „Klient"?


Bohater Goslinga (nominowanego w tym roku do Oscara za „La La Land") pochodzi z małego miasteczka w Zachodnim Teksasie i ma trudności z aklimatyzacją w wielkim mieście. - Ryan sam jest muzykiem, doskonale więc rozumiał swego bohatera - zauważał montażysta filmu Rehman Ali. 

Gosling nie krył, że spotkanie z takimi muzycznymi tuzami jak Patti Smith, nazywaną często Babcią Punk Rocka, było dla niego wyjątkowym doświadczeniem. 

„Pracowaliśmy przede wszystkim z Patti Smith, która jest niezwykła. Wniosła do filmu bardzo dużo i świetnie spędzało się z nią czas’’, wyznał aktor.Goslinga usłyszymy m.in. nucącego słynny przebój „Runaway" ze szczytu listy przebojów „Billboardu" w 1961 roku. Utwór, który zapewnił nieśmiertelność piosenkarzowi i gitarzyście Charlesowi Westoverowi, posługującemu się scenicznym pseudonimem Del Shannon, to jeden z wielu muzycznych hitów pojawiających się w filmie. Wspomniana wcześniej Patti Smith wykonała swój utwór z 2004 roku "My Blakean Year"; na planie filmowym znaleźli się również m.in. Iggy Pop, Florence and the Machine i John Lydon.

Zobacz też: Zobacz zwiastun serialu o „Ani z Zielonego Wzgórza”! Piękne plenery, rudowłosa aktorka i...

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?