PREMIERA FILMOWA

Ryan Gosling znów śpiewa! Tym razem w „Song to Song" Terrence'a Malicka

Piotr Wojtasik 13 kwietnia 2017 12:45

19 maja na ekrany trafi „Song to Song", rock'n'rollowe love story mistrza kina Terrence'a Malicka, z Goslingiem w roli marzącego o karierze muzyka BV. Partnerują mu Rooney Mara, Michael Fassbender i Natalie Portman.

Zobacz też: Zdobywca tegorocznego Oscara wchodzi do kin! O czym opowiada „Klient"?


Bohater Goslinga (nominowanego w tym roku do Oscara za „La La Land") pochodzi z małego miasteczka w Zachodnim Teksasie i ma trudności z aklimatyzacją w wielkim mieście. - Ryan sam jest muzykiem, doskonale więc rozumiał swego bohatera - zauważał montażysta filmu Rehman Ali. 

Gosling nie krył, że spotkanie z takimi muzycznymi tuzami jak Patti Smith, nazywaną często Babcią Punk Rocka, było dla niego wyjątkowym doświadczeniem. 

„Pracowaliśmy przede wszystkim z Patti Smith, która jest niezwykła. Wniosła do filmu bardzo dużo i świetnie spędzało się z nią czas’’, wyznał aktor.Goslinga usłyszymy m.in. nucącego słynny przebój „Runaway" ze szczytu listy przebojów „Billboardu" w 1961 roku. Utwór, który zapewnił nieśmiertelność piosenkarzowi i gitarzyście Charlesowi Westoverowi, posługującemu się scenicznym pseudonimem Del Shannon, to jeden z wielu muzycznych hitów pojawiających się w filmie. Wspomniana wcześniej Patti Smith wykonała swój utwór z 2004 roku "My Blakean Year"; na planie filmowym znaleźli się również m.in. Iggy Pop, Florence and the Machine i John Lydon.

Zobacz też: Zobacz zwiastun serialu o „Ani z Zielonego Wzgórza”! Piękne plenery, rudowłosa aktorka i...

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!