PREMIERA FILMOWA

Ryan Gosling znów śpiewa! Tym razem w „Song to Song" Terrence'a Malicka

Piotr Wojtasik 13 kwietnia 2017 12:45

19 maja na ekrany trafi „Song to Song", rock'n'rollowe love story mistrza kina Terrence'a Malicka, z Goslingiem w roli marzącego o karierze muzyka BV. Partnerują mu Rooney Mara, Michael Fassbender i Natalie Portman.

Zobacz też: Zdobywca tegorocznego Oscara wchodzi do kin! O czym opowiada „Klient"?


Bohater Goslinga (nominowanego w tym roku do Oscara za „La La Land") pochodzi z małego miasteczka w Zachodnim Teksasie i ma trudności z aklimatyzacją w wielkim mieście. - Ryan sam jest muzykiem, doskonale więc rozumiał swego bohatera - zauważał montażysta filmu Rehman Ali. 

Gosling nie krył, że spotkanie z takimi muzycznymi tuzami jak Patti Smith, nazywaną często Babcią Punk Rocka, było dla niego wyjątkowym doświadczeniem. 

„Pracowaliśmy przede wszystkim z Patti Smith, która jest niezwykła. Wniosła do filmu bardzo dużo i świetnie spędzało się z nią czas’’, wyznał aktor.Goslinga usłyszymy m.in. nucącego słynny przebój „Runaway" ze szczytu listy przebojów „Billboardu" w 1961 roku. Utwór, który zapewnił nieśmiertelność piosenkarzowi i gitarzyście Charlesowi Westoverowi, posługującemu się scenicznym pseudonimem Del Shannon, to jeden z wielu muzycznych hitów pojawiających się w filmie. Wspomniana wcześniej Patti Smith wykonała swój utwór z 2004 roku "My Blakean Year"; na planie filmowym znaleźli się również m.in. Iggy Pop, Florence and the Machine i John Lydon.

Zobacz też: Zobacz zwiastun serialu o „Ani z Zielonego Wzgórza”! Piękne plenery, rudowłosa aktorka i...

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?