VIDEO VIVY!

Takich ich jeszcze nie widzieliście! Małgorzata i Radosław Majdanowie w teledysku VIVY! 

Miłość wisi w powietrzu?

Monika Katarzyna Krupska 19 października 2018 17:58

Uwielbiają podróże. Właśnie wrócili z Izraela. Trudno policzyć, która to była ich wyprawa. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat zjeździli prawie cały świat. Wycieczki we dwójkę lub całą rodziną nie tylko potrafią zbliżyć do siebie, ale i oddalić. Bo decydując się na podróż z drugą osobą, nawet i ukochaną, można czasem mieć jej po prostu dość. Problem ten zdecydowanie nie dotyczy Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Małżeństwo można wysłać samych nawet i na drugi koniec świata, a z tej wyprawy wrócą nie tylko szczęśliwi, ale i na nowo zakochani w sobie! Redakcja VIVY! tę miłość miała okazję podejrzeć będąc z Małgosią i Radkiem w Izraelu. Czy małżeństwo tworzy perfekcyjny związek? Odpowiedź na to pytanie w naszym teledysku, jaki nakręciliśmy w przerwach między zdjęciami.

A jeśli chcielibyście dowiedzieć się, ile czasu prezenterka potrzebuje, aby przygotować się do wyjazdu lub co o Izrealeu myśli Radosław, to najnowsza VIVA! de Luxe w kioskach już od 18 października.  

okładka, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! De Luxe 21/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.