WIDEO VIVY.PL

Nagrodzenie najlepszych prac, tłum gości i występ Matteo Bocellego. Za nami VIVA! Photo Awards 2021

Zobacz relację wideo!

Rafał Kowalski 8 grudnia 2021 16:10

Tysiące zgłoszeń, setki gości i niezliczona ilość emocji. W ostatni piątek nagrodziliśmy zwycięzców 13. edycji VIVA! Photo Awards. Podczas gali zorganizowanej w warszawskiej Fabryce Norblina uhonorowaliśmy najlepszych fotografów w pięciu kategoriach. Pośród burzy oklasków ogłosiliśmy też laureata Grand Prix oraz przywitaliśmy na scenie muzycznego goście specjalnego – Matteo Bocellego.

Relacja z VIVA! Photo Awards 2021

Przez kilka tygodni szóstka jurorów konkursu VIVA! Photo Awards 2021 zapoznawała się z pracami zgłoszonymi w kategoriach: Portret, Reportaż, Natura, Fashion oraz Beauty. Światowej sławy fotokompozytor Ryszard Horowitz, projektantka mody Gosia Baczyńska, fotografka i portrecistka Marlena Bielińska, fotoreporter Chris Niedenthal, redaktor naczelna magazynu VIVA! i serwisu Viva.pl. Katarzyna Przybyszewska-Ortonowska oraz dyrektor artystyczny Edipresse Polska Marek Knap nie mieli łatwego zadania.

Ostatecznie udało wybrać się najlepszych z najlepszych. Piątkowa gala była idealnym momentem, by ogłosić, kto zyskał uznanie ekspertów. Nagrodę Grand Prix otrzymał Mikołaj Marczuk za pracę Tajemniczy Świat. Z kolei w kategorii Reportaż zwyciężyła Ewa Dworczyk – za serię zdjęć Miłość pod Giewontem. Wiele pozytywnych emocji wzbudziła też fotografia Jacka Świercza, który dzięki pracy pt. Vestrahorn nie miał sobie równych w kategorii Natura. Wielkie brawa należały się także laureatce kategorii Fashion - Aleksandrze Jabłońskiej, która zgłosiła do konkursu zdjęcia zbiorczo nazwane Ewa, oraz laureatowi kategorii Beauty. Radosław Rędzikowski zaprezentował pracę o tytule Diversity.

SPRAWDŹ: VIVA! PHOTO AWARDS 2021 - oto pełne wyniki. Zobacz wszystkie nagrodzone fotografie!

Goście VIVA! Photo Awards 2021 Matteo Bocelli
Fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

VIVA! Photo Awards 2021, STATUETKI
Fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Goście gali VIVA! Photo Awards

Wszyscy tego wieczoru czekaliśmy równie mocno na występ gościa muzycznego. Prosto z Włoch przyleciał do nas syn słynnego tenora Andrei Bocellego – Matteo. W rozmowie z VIVĄ.pl, nie krył podekscytowania na myśl o spotkaniu z publicznością. „To mój czwarty albo piąty raz, gdy jestem w Polsce. Piękny kraj, wspaniali ludzie – zawsze cieszę się, na przyjazd tutaj. Jestem bardzo szczęśliwy, że i tym razem mogę być z Wami”, podkreślał.

Podczas uroczystości świetnie bawiły się także gwiazdy. Nie zabrakło między innymi: Beaty Tadli z mężem, Joanny Dark, Michała Koterskiego, Marceli Leszczak, Weroniki Rosati, Rafała Olbińskiego, Bogny Sworowskiej i innych. Sprawdź, co powiedzieli przed naszą kamerą. 

Czytaj także: Wielkie emocje, niezapomniane prace i występy... Tak VIVA! Photo Awards stworzyło własną historię

Goście VIVA! Photo Awards 2021
Fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

Goście VIVA! Photo Awards 2021 Matteo Bocelli
Fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA

VPA 2021
Fot. AKPA

VPA 2021
Fot. AKPA

Za pomoc w organizacji wydarzenia dziękujemy markom: Apart.pl i Albert Riele.

partnerzy VPA
Fot. materiał prasowy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.