WIDEO VIVY.PL

Wytworna kolacja i niezwykłe pokazy taneczne. Gwiazdy na otwarciu Chaton Warsaw

Zobacz naszą relację wideo

redakcja VIVA! 30 listopada 2022 13:03

Mapa Warszawy zyskała nowe, wyjątkowe miejsce, które łączy w sobie sztukę, piękno, zabawę i niezapomniane emocje. 23 listopada otworzyły się drzwi do magicznego świata CHATON WARSAW, mieszczącego się przy ulicy Foksal 19. Byliśmy obecni podczas wydarzenia i zapytaliśmy gwiazdy, co sądzą o tego typu rozrywce. Emocji nie brakowało!

Gwiazdy o Chaton Warsaw

Światowe Dinner Show przyciągnęło plejadę polskich gwiazd. W CHATON WARSAW pojawili się m.in. Patricia Kazadi, Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka, Karolina Pisarek – Salla, Roger Salla, Małgorzata Potocka, Monika Richardson i Konrad Wojterkowski, Leszek Stanek, Marta Krupa, Misheel Jargalsaikhan, Agnieszka Mrozińska, Jakub Kucner, Harry Jefferson, Robert Sowa, Marek Kościkiewicz i inni. Nie zabrakło również producentów telewizyjnych oraz managerów znanych zespołów muzycznych, którzy z zachwytem podziwiali bogaty program artystyczny.

Chaton Warsaw otwarcie, wideo relacja
Fot. AKPA Kurnikowski

Chaton Warsaw otwarcie, wideo relacja
Fot. AKPA Kurnikowski

Środowy wieczór zapoczątkował cykl wyjątkowych spotkań. Dinner Show W CHATON Warsaw odbywać się będzie w każdy piątek i sobotę. Goście, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na wizytę będą mogli spotkać również najlepszych światowych DJ-ów. Już w najbliższy weekend wystąpią Victor Ole i Roberto Seviliano z Barcelony, GiGEE z Paryża, Alexandre Sousa z Lizbony, B Jones z Ibizy, Mickey Dastinz & Masaka Africana z Ibizy. 

Kamera VIVY.pl zarejestrowała wiele emocji zgromadzonych gości. Część z nich opowiedziała nam o swoich wrażeniach z otwarcia Chaton Warsaw. Zobaczcie wideo. 

CZYTAJ TEŻ: Natalia Kukulska szczerze o wyczekiwanym filmie biograficznym o Annie Jantar. Czy doczekamy się produkcji, o której mówi cała Polska?

Chaton Warsaw otwarcie, wideo relacja
Fot. AKPA Kurnikowski

TAGI #wideo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.