WIDEO VIVY.PL

Osiem miesięcy temu Michał Koterski rozstał się z Marcelą Leszczak. Jak dziś wygląda życie aktora?

Uczestnik show „Fort Boyard” zdradził nam, czego żałuje

Rafał Kowalski 9 września 2021 15:50

Michał Koterski i Marcela Leszczak rozeszli się niedawno po kilku latach związku. Para doczekała się synka Frycka, którego wspólnie wychowują. W czasie nagrań we Francji do programu Fort Boyard, zapytaliśmy aktora o to, jak czuje się po zakończeniu związku, jak patrzy na swoją przemianę i czym zaskoczyły go zadania w show, które można od 12.09 oglądać na platformie Viaplay.

Misiek Koterski o wewnętrznej metamorfozie

Jeszcze kilka lat temu Michał Koterski był przez widzów postrzegany bardziej jako celebryta, niż aktor. Gwiazdor uwielbiał imprezy i był bohaterem wielu artykułów na portalach plotkarskich. Później zamienił zabawę na życie rodzinne, odstawił alkohol i zbliżył się do Boga.

Czy artysta żałuje wybryków z lat młodości? „Żałuję tylko każdej rzeczy, gdzie krzywdziłem czy oceniałem za szybko innego człowieka, bo sam tego nie lubię. Ale kiedyś myślałem: dlaczego musiałem tak wiele wycierpieć, dlaczego moje życie musiało tak wyglądać i czekała na mnie droga z uzależnieniem. A teraz wiem, że po to przez to przechodziłem, żeby dziś dzielić się tym doświadczeniem. To dar od Boga”, powiedział reporterowi VIVY.pl aktor.

Zobacz też: Misiek Koterski dla roli przytył 20 kg! Teraz pokazał efekty diety i treningów!

Misiek Koterski, Michał Koterski, Viva! kwiecień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Michał Koterski o życiu po rozstaniu z Marcelą Leszczak

Na początku lipca, gdy nagrywany był program Fort Boyard, a my mieliśmy przyjemność rozmawiać z Michałem Koterskim, aktor powiedział nam, jak dziś patrzy na związki. Okazuje się, że w przypadku bycia osobą rozpoznawalną warto uważać na kilka rzeczy. „Może powinienem bardziej trzymać teraz pewne rzeczy dla siebie. Choć gdy człowiek jest w momencie uniesienia i kogoś kocha, to chce się to wykrzyczeć. Tacy po prostu jesteśmy, nie widzę w tym nic złego”, rozmyślał głośno Misiek.

Gwiazdor podzielił się kilka dni temu informacją o tym, że znów jest zakochany. Ale jeszcze dwa miesiące temu mówił nam te słowa… „Nie jestem zwolennikiem zapchajdziur. Jeśli z kimś się było, to moim zdaniem, najgorsze co można zrobić to od razu znaleźć kogoś innego. Bo jeśli przyszedł moment rozstania to warto pobyć ze sobą i pomyśleć, co tu nie zagrało. Nie mówię więc nie, ale nie szukam na siłę. Nie muszę być od razu w związku, bo już nauczyłem się być ze sobą i lubić siebie. Ale miłości nigdy za wiele”, usłyszeliśmy przed kamerą VIVY.pl.

Nie wiemy, czy aktor zmienił zdanie, czy też w jego życiu pojawił się ktoś naprawdę wyjątkowy… Po prostu życzymy wiele szczęścia i miłości!

CZYTAJ TEŻ: Okrągłe urodziny i narodziny syna zmieniły Michała Koterskiego. „Niedługo będę beatyfikowany

A czy Misiek wierzy w klątwę okładek? On i Marcela Leszczak pozowali w przeszłości razem na łamach VIVY!... Zdanie aktora poznacie, oglądając wideo od początku do końca. 

Marcela Leszczak, Michał Koterski, VIVA! 7/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.