Misiek Koterski, Michał Koterski, Viva! kwiecień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Misiek Koterski dla roli przytył 20 kg! Teraz pokazał efekty diety i treningów!

Jego metamorfoza jest szokująca!

Aleksandra Frankowska 22 marca 2021 18:27
Misiek Koterski, Michał Koterski, Viva! kwiecień 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Misiek Koterski do roli Edwarda Gierka przytył aż 20 kg. Aktor mimo wielu zawirowań w życiu prywatnym, zaraz po zakończonych nagraniach do filmu postanowił wrócić do dawnej sylwetki. Praca nad ciałem była dla niego z pewnością dużym wyzwaniem, ponieważ startował z wagi 105 kg! Udało mu się sporo schudnąć, a wszystko to zawdzięcza samozaparciu, ćwiczeniom i odpowiedniej diecie. Nie był to również dla niego łatwy czas, ponieważ niedawno aktor rozstał się ze swoją partnerką i matką swojego syna Fryderyka, Marcelą Leszczak. Tym bardziej świetnie poradził sobie z powrotem do dawnej sylwetki.

Zobacz też: Misiek Koterski przytył do roli Gierka 20 kg i waży teraz ponad 100 kg!

Misiek Koterski schudł 15 kg!

Aktor bardzo prężnie realizuje różne projekty zawodowe, które chętnie relacjonuje w swoich social mediach. W ostatnim czasie dość głośno było o jego relacji z Marcelą Leszczak. Para wielokrotnie schodziła się i rozstawała, jednak tym razem to chyba ostateczne rozstanie. Mimo perturbacji, Koterski znalazł czas na pracę nad sylwetką. Udało mu się zrzucić aż 15 kilogramów! Różnica jest ogromna, co można zauważyć na zdjęciach z planu filmowego oraz teraz, na Instagramie aktora. Co za metamorfoza!

Przeczytaj również: Okrągłe urodziny i narodziny syna zmieniły Michała Koterskiego. „Niedługo będę beatyfikowany

Jest się czym chwalić to się chwalę. Jeszcze pod koniec października ważyłem 105 kg, dzisiaj moja waga wynosi 90 kg" - napisał. I rzeczywiście jest się czym chwalić. Misiek Koterski na tym jednak nie poprzestaje: "Potrzebuję zrzucić jeszcze 5kg żeby wrócić do mojej pierwotnej wagi. 

Banksterzy: Misiek Koterski, Marcela Leszczak, 12.10.2020
Fot. AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.