PODSUMOWANIE ROKU 2021

Niezwykłe rozmowy, szczere wyznania... Oto najchętniej oglądane przez Was wywiady w 2021 roku! 

Dziękujemy za miliony wyświetleń

Rafał Kowalski 29 grudnia 2021 19:16

Ponad 250 wywiadów wideo opublikowaliśmy dla Was na stronie VIVA.pl i na YouTubie Magazynu VIVA! w mijającym roku. Przed naszą kamerą znaleźli się bohaterowie okładek, aktorzy, piosenkarze, podróżnicy i wielu, wielu innych. Dzięki temu, że jesteście z nami, w ostatnich 12 miesiącach zgromadziliśmy ponad 4,5 miliona wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Dziękujemy!

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl w 2021 roku. Kto zanotował najwięcej wyświetleń?

Sara James, Doda, Katarzyna Skrzynecka, Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka, Rafał Brzozowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marzena Rogalska, Anna Dereszowska, Klaudia El Dursi, Ewa Farna, Marcela Leszczak i Michał Koterski, Ola Adamska, Filip Bobek, Maria Winiarska z Zofią Zborowską oraz wspomnienie wywiadu z Kamilem Durczokiem z 2016 roku - to wideo z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Magazyn VIVA!  To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5400 nowych subskrybentów.

Obejrzyj też: Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Oto zdanie Sary James 

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. W imieniu całego zespołu - wydawców, operatorów, redaktorów i reporterów - dziękujemy za każde pojedyncze kliknięcie, za każdy komentarz.

Obiecujemy, że w 2022 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. Już szykujemy dla Was wiele nowego. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.