PODSUMOWANIE ROKU 2021

Niezwykłe rozmowy, szczere wyznania... Oto najchętniej oglądane przez Was wywiady w 2021 roku! 

Dziękujemy za miliony wyświetleń

Rafał Kowalski 29 grudnia 2021 19:16

Ponad 250 wywiadów wideo opublikowaliśmy dla Was na stronie VIVA.pl i na YouTubie Magazynu VIVA! w mijającym roku. Przed naszą kamerą znaleźli się bohaterowie okładek, aktorzy, piosenkarze, podróżnicy i wielu, wielu innych. Dzięki temu, że jesteście z nami, w ostatnich 12 miesiącach zgromadziliśmy ponad 4,5 miliona wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Dziękujemy!

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl w 2021 roku. Kto zanotował najwięcej wyświetleń?

Sara James, Doda, Katarzyna Skrzynecka, Natalia Kukulska i Ania Dąbrówka, Rafał Brzozowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marzena Rogalska, Anna Dereszowska, Klaudia El Dursi, Ewa Farna, Marcela Leszczak i Michał Koterski, Ola Adamska, Filip Bobek, Maria Winiarska z Zofią Zborowską oraz wspomnienie wywiadu z Kamilem Durczokiem z 2016 roku - to wideo z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Magazyn VIVA!  To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5400 nowych subskrybentów.

Obejrzyj też: Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Oto zdanie Sary James 

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. W imieniu całego zespołu - wydawców, operatorów, redaktorów i reporterów - dziękujemy za każde pojedyncze kliknięcie, za każdy komentarz.

Obiecujemy, że w 2022 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. Już szykujemy dla Was wiele nowego. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.