WIDEO VIVY.PL

Katarzyna Skrzynecka podsumowuje komentarze Bartka Kasprzykowskiego: „Odcinam się od takich ludzi”

Wcześniej aktor oskarżył jurorkę show o niesprawiedliwą ocenę jego partnerki

Rafał Kowalski 18 marca 2021 12:14

Twoja twarz brzmi znajomo doczekała się już czternastej edycji. Mimo tak długiego stażu programu, produkcja Polsatu wciąż budzi wielkie emocje. Te wywołał kilka dni temu Bartek Kasprzykowski, który po pierwszym odcinku show napisał w sieci kilka niemiłych słów. Aktorowi nie spodobała się niska liczba punktów, którą Katarzyna Skrzynecka przyznała po pozytywnej opinii ukochanej artysty. Tamara Arciuch wcielała się w odcinku w Annę German. W dyskusję na Instagramie włączyły się nie tylko wymienione wyżej postaci, ale i Piotr Gąsowski, któremu ciężko było zrozumieć, skąd w Bartku Kasprzykowskim tak wiele negatywnych emocji.

Aktor przeprosił ostatecznie za emocjonalne słowa. Jak podchodzi do ostrej wymiany zdań Katarzyna Skrzynecka?

Kasia Skrzynecka o Bartku Kasprzykowskim i jego komentarzach

Podczas nagrań jednego z odcinków Twoja twarz brzmi znajomo zapytaliśmy jurorkę, Katarzynę Skrzynecką, o to, na co zwraca uwagę oceniając występy i ustawiając je od najgorszego do najlepszego. „To co najmniej 3 czynniki. Podobieństwo głosu, które jest dla mnie bardzo ważnym elementem. Potem odegranie roli aktorskiej, czyli jak najwierniejsze odtworzenie postaci i jej osobowości. Ale też do ocenienia jest coś najtrudniejszego – to coś. Energia, prawda, pewna emocja, która w danej postaci powinna się pojawić”, wyjawiła VIVIE.pl aktorka.

Wiele osób podejrzewało, że napięta sytuacja może wpłynąć na dalsze noty Katarzyny Skrzyneckiej w stosunku do Tamary Arciuch. Nie ma o tym jednak mowy, bo kilka dni temu nagrano ostatni odcinek show. Czy panie miały okazję porozmawiać o tym, co wydarzyło się w sieci? Zapytaliśmy. „Atmosfera na planie jest bardzo miła. Ale jurorzy pracują w swoim sektorze, uczestnicy w sektorze charakteryzacji. Nie widzimy się przed występami w kuluarach, bo dla jurorów mają być one niespodzianką. Ja całą tę przedziwnie zaistniałą sytuację, której nie rozumiem, szybko ucięłam komentarzem na swoich social mediach”, powiedziała jurorka przed naszą kamerą.

Dodała też, że nieważne w jakim punkcie byłyby nagrania programu, to i tak każda ze stron ma swoją klasę. „Ale nawet jeśli program nie byłby nagrywany z wyprzedzeniem – i to jest najważniejsze - to każdy ma swoje zasady, swoją kulturę honor i pewne pułapy, poza które nie wykracza. Nie ze mną, nie u mnie i na moich forach jakiekolwiek potyczki słowne i wojenki. To zupełnie nie moja bajka”, powiedziała  nam o komentarzach Bartka Kasprzykowskiego aktorka.

Para oceniała razem uczestników programu aż przez 4 edycje. Czy wcześniej wydarzyło się coś, co wpłynęło na relacje Katarzyny Skrzyneckiej i Bartłomieja Kasprzykowskiego? Nie! „Dla nas to wszystkich było niezrozumiałe. Przecież oboje występowaliśmy najpierw jako uczestnicy, więc znamy program z obu stron. Potem przez ponad dwa lata siedzieliśmy jako jurorzy wspólnie za jednym stołem. I nigdy między nami nic się niemiłego nie wydarzyło, więc nie było powodu do ataku i takich dziwnych, nieeleganckich słów pod adresem kogokolwiek”, upewniła nas Katarzyna Skrzynecka  i podsumowała krótko całe zamieszanie wywołane przez  kolegę z programu. „Było, minęło. Nie ma co tego roztrząsać. Ja staram się po prostu od takich sytuacji i takich ludzi trzymać jak najdalej”, powiedziała VIVIE.pl gwiazda Twoja twarz brzmi znajomo.

Mamy nadzieję, że czas znów okaże się najlepszym lekarstwem i podczas pierwszego przypadkowego spotkania aktorzy wyciągną ręce na zgodę. 

ZOBACZ TAKŻE: Bartek Kasprzykowski ostro o jury programu TTBZ. Aktor stanął po stronie ukochanej

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.