O TYM SIĘ MÓWI

Zdrady, rozwody i niemoralne zachowanie. Oto najgłośniejsze skandale lat 90.!

Tym żył cały świat!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2020 18:45

W latach 90. nie mieliśmy dostępu do portali społecznościowych, a internet nie był tak rozwinięty, jak teraz, dlatego plotki o gwiazdach wzbudzały zdecydowanie większe emocje. Nic więc dziwnego, że niektóre z głośnych skandali tamtych lat przeszły do historii.

Warto też zauważyć, że na pierwszych stronach gazet nie zawsze pojawiały się gwiazdy, znane z kontrowersyjnego wizerunku. Znacznie częściej byli to członkowie rodziny królewskiej, szanowani politycy, czy uwielbiani artyści, którzy wcześniej zachowywali się „poprawnie”. Seks w miejscach publicznych, zerwane zaręczyny, zdrady... Jedno jest pewne, tabloidy miały wtedy wiele do przekazania.

W naszym wideo znajdziecie najgłośniejsze skandale z lat 90.! Pamiętacie wszystkie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.