O TYM SIĘ MÓWI

Zdrady, rozwody i niemoralne zachowanie. Oto najgłośniejsze skandale lat 90.!

Tym żył cały świat!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2020 18:45

W latach 90. nie mieliśmy dostępu do portali społecznościowych, a internet nie był tak rozwinięty, jak teraz, dlatego plotki o gwiazdach wzbudzały zdecydowanie większe emocje. Nic więc dziwnego, że niektóre z głośnych skandali tamtych lat przeszły do historii.

Warto też zauważyć, że na pierwszych stronach gazet nie zawsze pojawiały się gwiazdy, znane z kontrowersyjnego wizerunku. Znacznie częściej byli to członkowie rodziny królewskiej, szanowani politycy, czy uwielbiani artyści, którzy wcześniej zachowywali się „poprawnie”. Seks w miejscach publicznych, zerwane zaręczyny, zdrady... Jedno jest pewne, tabloidy miały wtedy wiele do przekazania.

W naszym wideo znajdziecie najgłośniejsze skandale z lat 90.! Pamiętacie wszystkie? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.