O TYM SIĘ MÓWI

Zdrady, rozwody i niemoralne zachowanie. Oto najgłośniejsze skandale lat 90.!

Tym żył cały świat!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2020 18:45

W latach 90. nie mieliśmy dostępu do portali społecznościowych, a internet nie był tak rozwinięty, jak teraz, dlatego plotki o gwiazdach wzbudzały zdecydowanie większe emocje. Nic więc dziwnego, że niektóre z głośnych skandali tamtych lat przeszły do historii.

Warto też zauważyć, że na pierwszych stronach gazet nie zawsze pojawiały się gwiazdy, znane z kontrowersyjnego wizerunku. Znacznie częściej byli to członkowie rodziny królewskiej, szanowani politycy, czy uwielbiani artyści, którzy wcześniej zachowywali się „poprawnie”. Seks w miejscach publicznych, zerwane zaręczyny, zdrady... Jedno jest pewne, tabloidy miały wtedy wiele do przekazania.

W naszym wideo znajdziecie najgłośniejsze skandale z lat 90.! Pamiętacie wszystkie? 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.