O TYM SIĘ MÓWI

Zdrady, rozwody i niemoralne zachowanie. Oto najgłośniejsze skandale lat 90.!

Tym żył cały świat!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2020 18:45

W latach 90. nie mieliśmy dostępu do portali społecznościowych, a internet nie był tak rozwinięty, jak teraz, dlatego plotki o gwiazdach wzbudzały zdecydowanie większe emocje. Nic więc dziwnego, że niektóre z głośnych skandali tamtych lat przeszły do historii.

Warto też zauważyć, że na pierwszych stronach gazet nie zawsze pojawiały się gwiazdy, znane z kontrowersyjnego wizerunku. Znacznie częściej byli to członkowie rodziny królewskiej, szanowani politycy, czy uwielbiani artyści, którzy wcześniej zachowywali się „poprawnie”. Seks w miejscach publicznych, zerwane zaręczyny, zdrady... Jedno jest pewne, tabloidy miały wtedy wiele do przekazania.

W naszym wideo znajdziecie najgłośniejsze skandale z lat 90.! Pamiętacie wszystkie? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.