O TYM SIĘ MÓWI

Zdrady, rozwody i niemoralne zachowanie. Oto najgłośniejsze skandale lat 90.!

Tym żył cały świat!

Ksenia Krasko 12 czerwca 2020 18:45

W latach 90. nie mieliśmy dostępu do portali społecznościowych, a internet nie był tak rozwinięty, jak teraz, dlatego plotki o gwiazdach wzbudzały zdecydowanie większe emocje. Nic więc dziwnego, że niektóre z głośnych skandali tamtych lat przeszły do historii.

Warto też zauważyć, że na pierwszych stronach gazet nie zawsze pojawiały się gwiazdy, znane z kontrowersyjnego wizerunku. Znacznie częściej byli to członkowie rodziny królewskiej, szanowani politycy, czy uwielbiani artyści, którzy wcześniej zachowywali się „poprawnie”. Seks w miejscach publicznych, zerwane zaręczyny, zdrady... Jedno jest pewne, tabloidy miały wtedy wiele do przekazania.

W naszym wideo znajdziecie najgłośniejsze skandale z lat 90.! Pamiętacie wszystkie? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.