URODZINY GWIAZD

Ma ośmioro dzieci... z pięcioma różnymi kobietami! Mick Jagger obchodzi 78. urodziny

Sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz!

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2021 10:40

Na scenie występuje od 1962 roku i w najbliższych latach nie ma zamiaru osiąść na laurach. Ma mnóstwo energii, co udowadnia na każdym koncercie. Mick Jagger – wokalista, kompozytor, lider i współzałożyciel legendarnego zespołu The Rolling Stones dziś świętuje 78. urodziny!

Mich Jagger urodziny

Muzyk na swoim koncie z zespołem ma ponad 200 milionów sprzedanych płyt, a licznik wciąż rośnie. W 2018 roku The Rolling Stones zagrało koncert w Warszawie! „Polska, co za piękny kraj. Jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać”, powiedział fanom w stolicy. Mick Jagger odniósł się w ten sposób do zmian w polskim sądownictwie.

ZOBACZ: Są legendami rocka i wciąż zaskakują. Oto niezwykła historia zespołu The Rolling Stones!

Życie prywatne Micka Jaggera jest tak samo szalone, jak utwory kultowego zespołu. Artysta ma ośmioro dzieci, z... pięcioma różnymi kobietami! Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o legendzie muzyki. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.