URODZINY GWIAZD

Ma ośmioro dzieci... z pięcioma różnymi kobietami! Mick Jagger obchodzi 78. urodziny

Sprawdź, czego jeszcze o nim nie wiesz!

Monika Katarzyna Krupska 26 lipca 2021 10:40

Na scenie występuje od 1962 roku i w najbliższych latach nie ma zamiaru osiąść na laurach. Ma mnóstwo energii, co udowadnia na każdym koncercie. Mick Jagger – wokalista, kompozytor, lider i współzałożyciel legendarnego zespołu The Rolling Stones dziś świętuje 78. urodziny!

Mich Jagger urodziny

Muzyk na swoim koncie z zespołem ma ponad 200 milionów sprzedanych płyt, a licznik wciąż rośnie. W 2018 roku The Rolling Stones zagrało koncert w Warszawie! „Polska, co za piękny kraj. Jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać”, powiedział fanom w stolicy. Mick Jagger odniósł się w ten sposób do zmian w polskim sądownictwie.

ZOBACZ: Są legendami rocka i wciąż zaskakują. Oto niezwykła historia zespołu The Rolling Stones!

Życie prywatne Micka Jaggera jest tak samo szalone, jak utwory kultowego zespołu. Artysta ma ośmioro dzieci, z... pięcioma różnymi kobietami! Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, czego jeszcze nie wiecie o legendzie muzyki. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.