TYLKO NA VIVA.PL

Koledzy z TVP pogratulowali Marzenie Rogalskiej nowej pracy. Ale nie Tomasz Kammel: „Nie mamy kontaktu”

Dziennikarka poprowadzi „Miasto kobiet”. Ma wielkie marzenie dotyczące talk-show

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2021 14:00

Kilka dni temu ujawniono, że Marzena Rogalska po odejściu z TVP znalazła nowe zajęcie. Dziennikarka wraca do TVN Style, w którym poprowadzi Miasto kobiet. Pozostałymi gospodyniami talk-show będą Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz. Podczas konferencji stacji TVN i jej kanałów tematycznych zapytaliśmy byłą gwiazdę Pytania na śniadanie o to, czy ma dalej kontakt z kolegami z telewizji publicznej. Przy okazji prezenterka wyjawiła nam swoje marzenie dotyczące nowego, zawodowego wyzwania.

Marzena Rogalska o Tomaszu Kammelu i TVP

Już za kilka dni zobaczymy pierwszy odcinek powracającego na ekrany talk-show o tytule Miasto kobiet. Czy Marzena Rogalska długo zastanawiała się nad tym zawodowym wyzwaniem? „Jak złożono mi tę propozycję, to wszystko odłożyłam na bok. Ten program przyszedł do mnie w momencie, gdy miałam klęskę urodzaju, ale wiedziałam, że reszta może poczekać. Przecież Miasto kobiet to jest to! W końcu będzie znów przestrzeń do rozmów dla kobiet, spełnienie marzeń! Chyba też i widzów, bo to był ukochany format publiczności TVN Style”, mówiła Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl gwiazda.

Nasz reporter dopytał także o to, jaki kontakt z byłymi współpracownikami ma dziś dziennikarka. Od jej odejścia z TVP mija właśnie pół roku. „Dużo ludzi z Pytania na śniadanie przysłało mi gratulacje i słowa, że cieszą się z mojej nowej pracy. Mnóstwo smsów, gratulacji… Mam nadzieję, że nie poniosą teraz konsekwencji, bo o tym mówię”, powiedziała Marzena Rogalska śmiejąc się i dodając, że to żarcik. „Mamy kontakt i dostaję dużo dowodów na to, że za mną tęsknią i że o mnie nie zapomnieli. Życzymy sobie dobrze, ale każdy idzie teraz swoją drogą”, dodała przed kamerą VIVY.pl.

CZYTAJ TEŻ: Ida Nowakowska szczerze o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP: „Wielkie zaskoczenie”!

A czy gratulacje złożył też dziennikarz, który przez lata tworzył z Marzeną Rogalską kultowy duet Rogamel? „Nie było sms-a od Tomka Kammela. Nie mamy ze sobą kontaktu. Ale nie ma co… Byliśmy kolegami z pracy, dobrze się nam pracowało. Ale nie byliśmy przyjaciółmi, mimo że można odnieść takie wrażenie, bo pracowaliśmy latami na to zgranie. Może gdybyśmy siedzieli przy jednym biurku w banku to nikt by nie powiedział, że się przyjaźniliśmy, a że prowadziliśmy program w miłych okolicznościach przyrody, na kanapie przypominającej dom, to tak to było odbierane. Ale kontaktu nie mamy i nie ma co się na tym rozwodzić”, opowiedziała przed kamerą VIVY.pl ulubienica publiczności.

Marzena Rogalska o Mieście Kobiet
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Marzena Rogalska o gościach Miasta kobiet

Talk-show Miasto kobiet porusza wiele ważnych społecznie tematów, o których w zdecydowanej większości dyskutują w studiu panie. Czy Marzena Rogalska ma kogoś, o kim marzy, by przyjął zaproszenie do programu TVN Style? „Pierwszą chciałabym zgarnąć Olgę Tokarczuk!”, zdradziła nam dziennikarka. Chwilę potem dodała jednak jeszcze kilka innych osób…

Kogo? Zobacz naszą rozmowę do końca. 

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Kammel wiele lat temu zmienił nazwisko. Dlaczego to zrobił? 

Marzena Rogalska O KAMMELU
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.