TYLKO NA VIVA.PL

Koledzy z TVP pogratulowali Marzenie Rogalskiej nowej pracy. Ale nie Tomasz Kammel: „Nie mamy kontaktu”

Dziennikarka poprowadzi „Miasto kobiet”. Ma wielkie marzenie dotyczące talk-show

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2021 14:00

Kilka dni temu ujawniono, że Marzena Rogalska po odejściu z TVP znalazła nowe zajęcie. Dziennikarka wraca do TVN Style, w którym poprowadzi Miasto kobiet. Pozostałymi gospodyniami talk-show będą Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz. Podczas konferencji stacji TVN i jej kanałów tematycznych zapytaliśmy byłą gwiazdę Pytania na śniadanie o to, czy ma dalej kontakt z kolegami z telewizji publicznej. Przy okazji prezenterka wyjawiła nam swoje marzenie dotyczące nowego, zawodowego wyzwania.

Marzena Rogalska o Tomaszu Kammelu i TVP

Już za kilka dni zobaczymy pierwszy odcinek powracającego na ekrany talk-show o tytule Miasto kobiet. Czy Marzena Rogalska długo zastanawiała się nad tym zawodowym wyzwaniem? „Jak złożono mi tę propozycję, to wszystko odłożyłam na bok. Ten program przyszedł do mnie w momencie, gdy miałam klęskę urodzaju, ale wiedziałam, że reszta może poczekać. Przecież Miasto kobiet to jest to! W końcu będzie znów przestrzeń do rozmów dla kobiet, spełnienie marzeń! Chyba też i widzów, bo to był ukochany format publiczności TVN Style”, mówiła Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl gwiazda.

Nasz reporter dopytał także o to, jaki kontakt z byłymi współpracownikami ma dziś dziennikarka. Od jej odejścia z TVP mija właśnie pół roku. „Dużo ludzi z Pytania na śniadanie przysłało mi gratulacje i słowa, że cieszą się z mojej nowej pracy. Mnóstwo smsów, gratulacji… Mam nadzieję, że nie poniosą teraz konsekwencji, bo o tym mówię”, powiedziała Marzena Rogalska śmiejąc się i dodając, że to żarcik. „Mamy kontakt i dostaję dużo dowodów na to, że za mną tęsknią i że o mnie nie zapomnieli. Życzymy sobie dobrze, ale każdy idzie teraz swoją drogą”, dodała przed kamerą VIVY.pl.

CZYTAJ TEŻ: Ida Nowakowska szczerze o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP: „Wielkie zaskoczenie”!

A czy gratulacje złożył też dziennikarz, który przez lata tworzył z Marzeną Rogalską kultowy duet Rogamel? „Nie było sms-a od Tomka Kammela. Nie mamy ze sobą kontaktu. Ale nie ma co… Byliśmy kolegami z pracy, dobrze się nam pracowało. Ale nie byliśmy przyjaciółmi, mimo że można odnieść takie wrażenie, bo pracowaliśmy latami na to zgranie. Może gdybyśmy siedzieli przy jednym biurku w banku to nikt by nie powiedział, że się przyjaźniliśmy, a że prowadziliśmy program w miłych okolicznościach przyrody, na kanapie przypominającej dom, to tak to było odbierane. Ale kontaktu nie mamy i nie ma co się na tym rozwodzić”, opowiedziała przed kamerą VIVY.pl ulubienica publiczności.

Marzena Rogalska o Mieście Kobiet
Fot. Mateusz Grochocki/East News

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Marzena Rogalska o gościach Miasta kobiet

Talk-show Miasto kobiet porusza wiele ważnych społecznie tematów, o których w zdecydowanej większości dyskutują w studiu panie. Czy Marzena Rogalska ma kogoś, o kim marzy, by przyjął zaproszenie do programu TVN Style? „Pierwszą chciałabym zgarnąć Olgę Tokarczuk!”, zdradziła nam dziennikarka. Chwilę potem dodała jednak jeszcze kilka innych osób…

Kogo? Zobacz naszą rozmowę do końca. 

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Kammel wiele lat temu zmienił nazwisko. Dlaczego to zrobił? 

Marzena Rogalska O KAMMELU
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.